2726
عنوان

چقدر حال میده یه پسره ی

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 34 پست
چه جور ضایعش کردی؟

پیام داد

به هیچ جام نگرفتم ببخشید هم گفت جوابشو ندادم😂

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر پرو هم ضایع کنی خیلی حال میده  واقعا حس الان ما رو درک میکنم

فقط پسرها پرون 

خاص فقط خداست عاشقتم خدا کاش بنگریی به این دله شکسته خواهرای گلم اگه این امضا رو میخونید پنج تا صلوات برام بفرستین تا حاجتم برسم   
2728
فقط همین😂😂😂من استاد ضایع کردن پسرای پرروام قشنگ بشور پهنش کن😌😌😂😂😂البته شوخی میکنما خودت میدو ...

آفرین خوب کاری میکنی منم دقیقا عمین کارو میکنم😍😂

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱
همین😕 من فکر کردم جوری جواب دادی قشنگ با خاک کوچه یکسان شده🙄 به این میگن بی محلی تا ضایع شدن  ...

دیگه به هرحال اهمیت ندادن سوزشش بیشتره😆

دیگه نمیشه نامحرمه😅

نه کلا میگم بزنی توی دهن ی پسر حال میده

خاص فقط خداست عاشقتم خدا کاش بنگریی به این دله شکسته خواهرای گلم اگه این امضا رو میخونید پنج تا صلوات برام بفرستین تا حاجتم برسم   

واي خدا واي خدا تو دانشگاه مام يكي از اينا هست هميشه ميدنم تو ذوقش اي حال ميده پسره گند دماغ مغرور و خود خواهه منم هميشه بهش ياد اوري ميكنم هيچ گوهي نيست به گوه ميكشمش اي اي اي

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
واي خدا واي خدا تو دانشگاه مام يكي از اينا هست هميشه ميدنم تو ذوقش اي حال ميده پسره گند دماغ مغرور و ...

😂😂

من ۹۰ درصد مواقع بعدا کارم پیششون گیر بوده😭😂

اینم شانس توعه😂

2706