2733
2734
عنوان

خواستگاری دختر از پسر😍

| مشاهده متن کامل بحث + 457 بازدید | 72 پست

ببین بستگی به روحیاتت داره من خودم آدمیم که اگر طرف تو هر نظر عالی باشه هم قیافه هم ثروت هم موقعیت اجتماعی هم خانواده هم فرهنگ هم از همه لحاظ به هم بخوریم و بدونم تا آخر عمر یکبار هم به روم نمیرنه محااااااالهههههه اینکارو کنم این نظر منه شاید شما اینجورین نباشین😊

خدایا پسرم رو تا لحظه ای که سالم بیاد تو بغلم به تو میسپارم♥️دوست دارم خدااااا🤍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب منم منظورم همین جوریش بود . به نظرت چه جوری مطرح بشه بهتره ، مثلا با یه شاخه گل رز چطوره ؟؟😍🌹

مطرح کردنش بستگی به این داره که چجوری میشناسیش و چقدر باهاش در ارتباطی . ولی شاخه گل به نظرم زیاد مناسب نیس

2731

برام سختع 

پسرم بیاد طرفم نمیتونم باهاش بسازم وای بحال اینکع خودم برم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ببین بستگی به روحیاتت داره من خودم آدمیم که اگر طرف تو هر نظر عالی باشه هم قیافه هم ثروت هم موقعیت ا ...

اگه بدونی ، اونم اگه با روحیاتت آشنا بشه عاشقت میشه و حتی علاقش بیشتر هم میشه چی 

روزی هم خواهد رسید که روز ما باشد . . . 
اما من شنیدم توی دین اسلام گفتن اشکالی نداره 

نه اتفاقا.حضرت رسول هم بااینکه خیلی مایل بودن حضرت علی دامادشون بشن ومیدونستن که ایشون هم مایل هستن ولی تا خود حضرت علی خواستگاری نکردن حضرت رسول چیزی نگفتن

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2738
نه اتفاقا.حضرت رسول هم بااینکه خیلی مایل بودن حضرت علی دامادشون بشن ومیدونستن که ایشون هم مایل هستن ...

خب اون قضیش فرق داشته پیامبر میدونسته حضرت علی میاد خواستگاری ، ولی در کل گفتن اشکال نداره اگه دختر خواستگاری کنه

روزی هم خواهد رسید که روز ما باشد . . . 
اگه بعدا هروقت دعواشون شد پسره بگه" منکه نیومدم دنبالت خودت اومدی" چی؟

هیچی دل ادم مثل شیشه که میشکنه هزار تیکه میشه

به من گفت

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2706