2733
2734
عنوان

کادر بیمارستان داریم‌اینجا؟یا کسی هست سر در بیاره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1670 بازدید | 166 پست
بعضی از بیماران مبتلای  ما حس بویایی و شنوایی شون ضعیف شده بود

ببخشید من لپام داغ شده. از دوسه ساعت پیشم حس تنگی نفس دارم چیکار کنم

از شوینده هم زیاده استفاده کردم😢😢😢😢

خلاصهکه چشام  دنیاییه     کروناس بمونید خونه اههههه      
بدن دردت به حدی باشه که گریت بگیره بعد احتمال بدی دیسکه بعد جند روز یهو حس بویاییتو از دس بدی

بله امکانش هست بیشترین علایم اولیه سرفه و تب بوده ولی کسایی بودن که با بدن درد یا سردرد و تهوع شروع شده .و کربویی هم از علایمه حتما تست بدین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش نهایتش نوع خفیف باشی که خوب میشی...سیستم ایمنیت قویه .نترس

نه بابا کجاش قویه خودم به درک از مادر پدرم‌میترسم زبونم‌لال بشه البته ایشالا چیزی نیستا

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!
2731
از علایم نیست ولی وقتی دچار بیماری میشن بعد چند روز ضعیف میشه ولی قطع نمیشه

اره منم گفتم ضعیف میشه ولی قطع نمیشه

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
بله امکانش هست بیشترین علایم اولیه سرفه و تب بوده ولی کسایی بودن که با بدن درد یا سردرد و تهوع شروع ...

الان ۸ روز گذشته از بدن دردش و کم شده 

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!
نترس بابا ما ک توی دل کروناییم اینقد نمی ترسیم قرار نیست حتی اگه مبتلا بشی دور از جونت اتفاقی واست ب ...

متاسفانه تو شهر ما از دیروز تا امروز ۶ مورد بدون علامت مثبت شدن اینم توی دورهمی بودن و اطرافیانشون کرونا داشتن .از اینام تست گرفتن دیدن بله مثبتن . متاسفانه امروز مردم ریخته بودن توی خیابون خدا رحم کنه

ن باید بقیه علائم رو هم داشته باشه  نمیخوام بترسونمت ولی ی بیمار تصادفی داشتیم کتفش شکسته بود ...

ببخشید من از دوساعت پیش لپام داغه. بعد یکمم حس تنگی نفس دارم هیچ جام نمیرم بخدا

بهداشتم رعایت میکنم نمیدونم چمه😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭

خلاصهکه چشام  دنیاییه     کروناس بمونید خونه اههههه      
2738
ببخشید من لپام داغ شده. از دوسه ساعت پیشم حس تنگی نفس دارم چیکار کنم از شوینده هم زیاده استفاده کرد ...

هیچیت نیست نگران نباش اگه وایتکس استفاده میکنی مصرفتو کمترش کن

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
الان ۸ روز گذشته از بدن دردش و کم شده 

خب ممکنه خفیف گرفته و خوب شده .البته تا کسی تست نده که مشخص نمیشه کرونا داره . حتی اگر تنگی نفس داشته باشه . فقط باید مراقب علائم بود بدتر نشه خدا رو شکر که هر کی بوده بهتر شده

متاسفانه تو شهر ما از دیروز تا امروز ۶ مورد بدون علامت مثبت شدن اینم توی دورهمی بودن و اطرافیانشون ک ...

ولی اینایی که علایم جزیی دارن یعنی از نوع حاد نیستش درسته؟ بعد اینا به یکی انتقال بدن به اونیکه انتقال داده شده هم ویروس ضعیف میره؟

نترس بابا ما ک توی دل کروناییم اینقد نمی ترسیم قرار نیست حتی اگه مبتلا بشی دور از جونت اتفاقی واست ب ...

من دو روز هستش ک تو قفسه سینه ام احساس سنگینی میکنم طوری نفسم سنگینه و بی اشتها شدم ..امکان داره کرونا باشه چون باردارم قبلا اینطوری نبودم

میاد .....روزااااای خوب  
2706