2737
2734
عنوان

کادر بیمارستان داریم‌اینجا؟یا کسی هست سر در بیاره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1670 بازدید | 166 پست
من از دیروز که از پیش اون اومدم شدیدا سر درد دارم

ن نترس چیزیت نیست فوری نشون نمیده کرونا

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن باید بقیه علائم رو هم داشته باشه  نمیخوام بترسونمت ولی ی بیمار تصادفی داشتیم کتفش شکسته بود ...

وای نه خدای من خدایااا خودت کمکمون کن خودت به خانوادم رحم کن

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!
2728
نه عزیزم اگر بتونی لیزر کنی عالی اگه نه جراحی

لیزر میگن باز دوباره برمیگرده.

دکتر که رفتم گفت عمل کن ولی نمیدونستم چند روز درد داره فعلا کنسلش کردم

خدایا واسه همه بهترینارو جفت و جور کن
تنگی نفس برای زمانی هیت که درگیری زیاد شده باشه .. بنظرم حتما ایشون تست بدن. یکی از مریضها فقط با در ...

یعنی بدن قوی باشه تنگی نفس اینا نداره؟

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!
2738
میخوای خیالت راحت شه تست بده.الانم بیمارستانا آلودن.بازم خطر ناکه ممکنه تو بیمارستان درگیر ویروس بشی ...

هی خدا فردا دوستم قراره بره تست دعاش کنید تورو خدا ولی اخه چطور ممکنه یکی یهو حس بویاییش کم شه

وای نه خدای من خدایااا خودت کمکمون کن خودت به خانوادم رحم کن

نترس بابا ما ک توی دل کروناییم اینقد نمی ترسیم قرار نیست حتی اگه مبتلا بشی دور از جونت اتفاقی واست بیفته 

هر کدوم از ما ممکنه مبتلا بشیم ولی خیلی خفیف حتی طوری ک متوجه نشیم ولی بعضی درگیر میشن باهاش

روال عادی زندگیت رو ادامه بده ولی با رعایت نکات بهداشتی دید و بازدید  هم ممنوع

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
نترس بابا ما ک توی دل کروناییم اینقد نمی ترسیم قرار نیست حتی اگه مبتلا بشی دور از جونت اتفاقی واست ب ...

از مادر پدرم‌میترسم خودم‌به درک

لیزر میگن باز دوباره برمیگرده. دکتر که رفتم گفت عمل کن ولی نمیدونستم چند روز درد داره فعلا کنسلش کر ...

نه عزیزم استرس و ترس نداشته باش واینکه جراحی ارزون ولی لیزر گرونه شقاق بزرگ یا ریز

2706