2733
2734

میشه کرونا فقط با بدن درد شروع شه ادامه پیدا کنه هیج علایمی هم نداشته باشه بعد ۷ ۸ روز رو حس بویایی هم‌ تاثیر بذاره؟ و کلا از دس بده؟ ایا اینا میتونه کرونا باشه؟

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!
نههه

بدن دردت به حدی باشه که گریت بگیره بعد احتمال بدی دیسکه بعد جند روز یهو حس بویاییتو از دس بدی

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله شنیدم اونایی که کرونا میگیرن حس بویاییشونو از دست میدن

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
2738
از دست دادن حس بویایی شدیدا میتونه دلیل کرونا باشه

الان من با اون فرد در ارتباط بودم اگه اون‌بگیره منم‌ممکنه خدای نکرده زبونم لال بگیرم . به نظرتون جطوری پیشیگری کنم؟ قرنطینه هم نمیشه اصلا جای مناسبی نداریم یعنی اگه بشه بدبخت شدم دعام‌کنید تورو خدا

اگر تب درد گلو و قفسه سینه داشتید حتمااقدام کنید

نه هیجکدوم

خب میگن از دست دادن حس بویایی وچشایی مهمترین علامتشه

من با اون فرد در ارتباط بودم فقط دعام کنید

2706