2726
من‌امروز همین و گفتم‌،ای ریختن سرم ،ای ریختن سرم که نفست از جای گرم در میاد  ملت از گشنگی میمیر ...

خوب اگه با کرونا نمیریم از گرسنگی میمیریم 

نَدین ،حالا این همه دادین چی شد؟؟؟؟ دستو میگم😎😐
من دارم دق میکنم از روز مادر مامانمو ندیدم خدایا دق کردم

بخدا من بیشتر من 1شهر دیگه زندگی میکنم دقبقا از 2 اسفند اومدم اینجا دیگه درگیر قرنطینه شدم تا الان..از خونه کلا شاید2بار رفتم بیرون...فکر کنم فقط من  قرنطینه ام همه ملت بیرونن آخه

بی انتهایی های عاشقانه ی یک خواهر به برادرهایش (شهید ابراهیم هادی شهید حاج سعید سامانلو)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واای خدانکنه 😣شانس منه بدبخته کلی برنامه هام میمونه عروسیمه خیر سرم امسال😭😭😭😭

البته اگه مردم بشینن خونه هاشون 

و بیماران هم شناسایی بشه 

و این ویروس جلوی شیوعش گرفته بشه خب متوقف میشه 

.............................. 

کلا خیلی ها بر این اعتقادن که هممون یه بار میگیریم 

به قول یه خانم دکتره میگفت حداقل رعایت کنید وقتی بگیرید که دارویی براش معرفی شده باشه و بیمارستان ها هم تخت خالی داشته باشن 

.................................... 

نگران نباشید درست میشه 

براتون إرزوی خوشبختی و سلامتی دارم 😍❤️🌹

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
2728
دقیقااااا ولشون کن یه مشت بی فرهنگن. بابا الان دیگه همه مثل همن باید یه مدت تحمل کنیم. هیشکی از گشنگ ...

بی فرهنگ نیستن مجبورن کیه که دلش نخواد بشینه خونه نگاه فیلم کنه  

خودتون هم با فرهنگ میدونید 

نَدین ،حالا این همه دادین چی شد؟؟؟؟ دستو میگم😎😐
بخدا من بیشتر من 1شهر دیگه زندگی میکنم دقبقا از 2 اسفند اومدم اینجا دیگه درگیر قرنطینه شدم تا الان.. ...

به خدا من کرجم مامانم اینا تهرانن...تو تعطیلات خلوت بود میرفتم خرید کسی نبود تو خیابونا...دیروز با شوهرم رفتم خرید یعنی انقد شلوغ بود که نگو...ملت از مسافرت اومدن دوباره ریختن تو خیابون چه فایده ما تو قرنطینه باشیم اخه...من که پوسیدم😑

: ♦️ ناپديد شدن خود به خودي ويروس كرونا ✍دکتر خداکرمیان دانشگاه بوعلی سینا 🔹به دلایل کاملا ...

منم همینو خوندم.واقعا من خودکشی کردم با وایتکس...روز روزش وایتکس از دستم نمیوفتاد با این اوضاع خودمو داغون کردم.همشم سرفه میکنم.

بی انتهایی های عاشقانه ی یک خواهر به برادرهایش (شهید ابراهیم هادی شهید حاج سعید سامانلو)
دقیقااااا ولشون کن یه مشت بی فرهنگن. بابا الان دیگه همه مثل همن باید یه مدت تحمل کنیم. هیشکی از گشنگ ...

حالا همه کاری شدن فکر قرض و چک و وام و کرایه افتادن ،بابا یه مدت باید همه چی تعطیل بشه تا درست بشه، الان‌این هفته میریزن بیرون ، عمق فاجعه معلوم میشع دوباره از هفته ی دیگه روز از نو روزی از نو ،مجبوری تعطیل شون میکنن ،این چهل روز خونه موندن ما هم به فنا میره 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
خواهر نخند از روز مادر مامانمو ندیدم دق کردم

من بیچاره یکسال خانوادمو ندیدم هرسال عید میرم که اینججوری شد نرفتم.دلم یه ذره شده براشون.

فقط به امید خدا سلامت باشن باز صبر میکنم.

لطفا برای عزیزانم دعا کنید🙏

تو خوزستان داروی ترکیبی بود چیز جدیدی نبود. ولی الان یع دارو ساختن مانع از چسبیدن ویروس ب سلولای ریه ...

توکل به خدا😳😳😳😳

همه کشور ها پول دادن به مردمشون گفتن یک ماه بمونید تو خونه قرنطینه اجباری بعد اینجا همه چی رو گرون کردن ماسک و دستکشم نایاب شده الکلم که نیست شده حالا تا دیروز یه عده فحش میدادن به رازی که الکل و کشف کرد الان تو حلقشونم اسپری میکنن اون کارگر بدبخت میگه بهتره من از کرونا بمیرم تا اینکه زن و بچم همه از گرسنگی بمیرن 

2706