2726

دوسال پیشه همون روزی که خریدم اوموم تاپیک زدم نظرسنجی کردم پنج تا هست اونموقع این پنج تا شد 10تومن دونه ای دوتومن الان فروختمشون چند وقت پیش سوال کردم شده بود دونه شش و خورده ای 

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً

چه قدر تو دستم جلوه داشت یه رنگ خاصی بود 

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی دلم طلا میخواد چندوقته گفتم یه دور تو سایت بزنم عکس النگو خانوما رو ببینم یهو این اومد بالا دلم گرفت 😩

هییییییییی جای من بودی چیکار میکردی پس 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
الهی... خب پولشوچیکارکردی؟

پول پایان نامه دکتری شوهرم شد قرار بود دفاع کنه از پایان نامش باید پنجاه تومن میریخت به دانشگاه پول کم داشت اینارو فروخت که بعد بخره برام ولی هنوز حقوقش درست نشده و با این قیمت طلا...

خیلی دلم طلا میخواد چندوقته گفتم یه دور تو سایت بزنم عکس النگو خانوما رو ببینم یهو این اومد بالا دلم ...

طلا که فروخته بشه دیگه نمیشه خریدش. منم ۵ سال پیش ۵۰ گرم طلا فروختم سه میلیون و نیم. کی باورش میشه....

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
هییییییییی جای من بودی چیکار میکردی پس 

تو چیکار کردی عزیزم 

2706