2737
2734
عنوان

اینقد بدم میاد از اینایی ک میخوا کاراگاه بازی درارن

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره والا  کسی ته وتوی زندگیتونودرنیاورد خودتون گفتین که معلوم شددروغ میگید

والا

میخوان اسگولمون کنن،نمیدونن ما خیلی وقته دکترای اسکول کردن داریم

حالا چیشده اصن

بینهایت حال من خوب است😁باور میکنی؟😔
ایشون تاپیک زدن در مورد چادر که اگه بزنم خیط نیست؟ فکر کنم برام خواستگار نیاد  منم این عکسو گذ ...

ميخواد دعوا راه بندازه

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2731
ن

خوب درست وکامل توضیح بده خانم به اسطلاح مجرد

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
باز کی سوتی داده کی گرفته

خود استاتر

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2738
والا میخوان اسگولمون کنن،نمیدونن ما خیلی وقته دکترای اسکول کردن داریم حالا چیشده اصن

تاپیک قبلشوبخون 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

عزیزم من ن شمارو میشناسم ن میدونم کدوم تاپیکا مربوط ب شماس و ن ازین قضیه مطلعم

ولی وقتی شما میای سیر تا پیاز زندگیتو میگی خودت این حقو ب دیگران میدی ک قضاوتت کنن دخالت کنن نظر بدن پیشنهاد بدن انتقاد کنن و کاراگاه بازی در بیارن 

2706