2733
2734
عنوان

ثبت نام بورس

| مشاهده متن کامل بحث + 878 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه لازم نیست  

ببخشید مدرک تحصیلی ام باید داشته باشیم؟

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
2731
ببخشید مدرک تحصیلی ام باید داشته باشیم؟

نه من همین امروز سه نفر از آشنایان رفتن ثبت نام و احراز هویت کردن مدرک نخواستن ازشون و آزمون هم چندتاسوال دادن که خانمی بوده که راهنمایی میکرده چی جواب بدی و از تو نت هم میتونی سوالاشو سرچ کنی خیلی راحت 

خدایا خودت درست کن تودرست کنی قشنگتره 😍
نه من همین امروز سه نفر از آشنایان رفتن ثبت نام و احراز هویت کردن مدرک نخواستن ازشون و آزمون هم چندت ...

من یک سایت معرفی کردن اموزش انلاین داره بنظرتون برا شروع خوبه؟؟؟؟ اموزشها هم رایگانه

من یک سایت معرفی کردن اموزش انلاین داره بنظرتون برا شروع خوبه؟؟؟؟ اموزشها هم رایگانه

اگر بخای فقط عرضه اولیه بخری اره ولی برا سهام باید کامل بلد باشی تحلیل کنی و.

نه من همین امروز سه نفر از آشنایان رفتن ثبت نام و احراز هویت کردن مدرک نخواستن ازشون و آزمون هم چندت ...

مرسی .وقتی برم پیشخوان و ثبت نام‌کنم بعدش کد میده کدو باید چیکار کنم؟

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
2738
عرضه اولیه چیه     سایتع هر نوع اموزشی داره حتی سهام

هر شرکتی که بخاد وارد بورس بشه باید اول یه عرضه اولیه بده مثه یارانه میمونه هرنفر مقدار مشخصی می‌تونه بخره و معمولا ۹۹ درصدش سوده خیلی کم پیش میاد ضرر داشته باشه 

اگر میخوای سهام بخری باید خوب بلد باشی وگرنه پولت به باد میره 

مرسی .وقتی برم پیشخوان و ثبت نام‌کنم بعدش کد میده کدو باید چیکار کنم؟

اول از طریق گوشی سامانه سجام وکارگزاری ثبت نام کن بعد برای احراز هویت برو پیشخوان مدارکتم ببر بعد کد بورسی که گرفتی وارد اپلیکیشن کارگزاری خودت میشی و با کدت خرید فروش میکنی 

هر شرکتی که بخاد وارد بورس بشه باید اول یه عرضه اولیه بده مثه یارانه میمونه هرنفر مقدار مشخصی می‌تون ...

پس تو فکر سهام نباشیم

عرصه خیلی سود داره؟؟؟ و ما ک مبتدی هستیم با چقد وارد بشیم خوبه؟؟؟؟

اول از طریق گوشی سامانه سجام وکارگزاری ثبت نام کن بعد برای احراز هویت برو پیشخوان مدارکتم ببر بعد کد ...

سامانه سجام رفتم ثبتنام‌کردم‌میگه اطلاعات هویتی اشتباهه .همشم درست زدم‌ نمدونم چیکار کنم😓😓

پس تو فکر سهام نباشیم عرصه خیلی سود داره؟؟؟ و ما ک مبتدی هستیم با چقد وارد بشیم خوبه؟؟؟؟

چرا اگر اموزش ببینی وارد باشی سهام سودش بیشتره 

عرضه اولیه سود کمی داره ولی ضرر نداره و مبلغ زیادی هم نمیتونی خرید کنی مثلا صدوخورده ای .دویست تومن و.... 

بنظرم با همین ۲۰۰ تومن اینا وارد شین فقط عرضه اولیه بخرین خوبه

چرا اگر اموزش ببینی وارد باشی سهام سودش بیشتره  عرضه اولیه سود کمی داره ولی ضرر نداره و مبل ...

اره حتما تو ایام کرونایی ک بیکارم تصمیم گرفتم وارد بورس بشم امیدوارم ضرر نکنم

یک سوال سودی ک کردی رو چظور میشه برداشت کرد/؟

2706