2726

ببخشید بی خوابی زده ب سرم 😉 سوال خودم از خودم اینک باردارم یا ن آخه ی هفته پیش رابطه پر از خطر داشتم قرصم خوردم خدابخیر کنه و دوم اینک این پریود چرا دوماهه شدو نیومد  حالا هر سوالی مربوط ب هرچی دارین بپرسین فرقی نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه چیزی میگم ولی نپرید بهم...روبروی خونه ی ما یه اقاهه هست میوه فروشی داره روی گاری..دقیقا رو بروی پنجره مونه حالا هروقت میرم پشت پنجره میگم ببینم اون هستش یا نه😐😐😐

بخدا عاشق همسرمم ولی خودم نگران شدم گفتم یه وقت شیطون نره تو جلدم بگید چیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
سوال منم از خودم اینه که طلاهامو کی دزدیده😕

چقد بوده من ی گردنبند گم کردم ک مادرشوهرم دزدید مطمعنم با ی جفت گوشواره ک اونم دوز دختر داداشم دزدید چون دزد بود خخخخ حرومشون 

اينكه تو هفته ٢٤ باردارى ازمايش يا سونوگرافي واجبي هست كه برم دكتر تو اين وضعيت كرونا يا نه؟؟؟

شماره پزشکتو نداری؟ من چندوقت پیش ازمایش داشتم گفت زنگ بزن ازمایشگاه برای باردارا میان خونه میگیرن

چقد بوده من ی گردنبند گم کردم ک مادرشوهرم دزدید مطمعنم با ی جفت گوشواره ک اونم دوز دختر داداشم دزدید ...

من ی گوشواره و انگشتر گردنبند دخترم النگو دخترم و گوشواره خواهرم بود من حتی نمیدونم به کی شک کنم از بس فکر کردم دارم منفجر میشم😔

شماره پزشکتو نداری؟ من چندوقت پیش ازمایش داشتم گفت زنگ بزن ازمایشگاه برای باردارا میان خونه میگیرن

نه جواب نميده بايد زنگ بزنم مطب وقت بگيرم، ولى من مشكل خاصي ندارم نميدونم روتينش اينه كه الان چك بشم با لازم نيست

یه چیزی میگم ولی نپرید بهم...روبروی خونه ی ما یه اقاهه هست میوه فروشی داره روی گاری..دقیقا رو بروی پ ...

پنجره هارو وا کن عشقو بیار بخونه تا ک قناری عشق بخونه عاشقونه .....نه شوخی کردم دگ پنجره ها رو وا نکن اخه ادم عاشق گاریچی میشه بچسب ب همسرت ی مدت ک نری پشت پنجره حله منم ظرف شستنی از تو کلوپ پسره روبرویی رو میدیدم اون سرش  تو کامپیوتر بود یا منو دید میزد نمیدونم منم ازین ورقای طرح ام دی اف ک متری شیش تومنه گرفتم پنجره رو چسبوندم انصافا هم خوشگله هم ۲۰۶داره  خخخخ دیگ ن اون منو میبینه ن من اونو

2706