2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاتون دوسال به بالان و راه نمیرن هنوزبیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

یه کفش خوشکل پاش کن ببرش بیرون تا خاست بشینه بلندش کن، هی اروم اروم دستشو ول کن، تشویقش کن تا ترسش بریزه

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
یه کفش خوشکل پاش کن ببرش بیرون تا خاست بشینه بلندش کن، هی اروم اروم دستشو ول کن، تشویقش کن تا ترسش ب ...

عزیزم دستشو که میگیرم راه میره ولی وقتی حس میکنه میخوام دستشو ول کنم‌میترسه و سریع میشینه 

2738
بخدا صبح تاشب باهاش تمرین میکنمروعروعکم‌گگذاشتمش ..از۸ماهگی تا۱سالگی بعدش دبگه لم میدادتوش

دخترت فقط تنبله عزیزم هیچ مشکلی نداره 

برا باز شدن زبونش هم بعضی بچه ها اینجورین یهویی زبون باز میکنن بچه دوستم تا سه سالگی فقط مامان بابا میگفت یک روز تب کرد و فرداش یهو زبون باز کرد مثل بلبل حرف میزد 

😊
دکترم بردم میگن سالمه ولی من نگرانم..پس چراراه نمیره

نمی خوام تو دلتو خالی کنم

ولی خیلی از دکترها هیچی حالیشون نیست

دخترخالم کیست تو رحمش داشت دکتر میگفت دل دردت از اپاندیسه.

سعی کن چند تا دکتر مختلف ببریش.و ببر کار درمانی.حتما.ازت خواهش میکنم

عزیزم هر چه زودتر بیافتی دنبالش بهتر جواب می گیری

عزیزم دستشو که میگیرم راه میره ولی وقتی حس میکنه میخوام دستشو ول کنم‌میترسه و سریع میشینه 

تا خاست بشینه نهیش کن. بگو نه نه پاشو زشته، دختر جاریمم همینجور بود اتقدر ازین حرفا شنید راه افتاد

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی