2726
عنوان

رواني شدم،از پوشك گرفتن😫

| مشاهده متن کامل بحث + 23490 بازدید | 678 پست
چی پوشکش کن بستگی ب زرنگیه مادر و استانه صبر داره من دوسالگی گرفتم خیلی سخت بود اما موفق شدم اصلانم ...

ميشه برا جيش٢ كمك كني؟ چيكارش كنم بياد دسشويي

و اينكه شب حتي اگه اب هم نخوره صبح پوشكش سنگينه از جيش 😕

عزیزم با این توصیفات چ طاقتی آوردی شما 20 روز😫 منم دخترم تیر ماه 3 ساله میشه هنوزم پوشک میشه.البته ...

اخه ديگه خيلي بزرگ شده

بچه دو ساله جيششو بگه اين نگه خيلي ديگه خنده داره

بچه شما شب تا صبح خيلي جيش ميكنه؟ پسر من كه شديد😫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظر من گزینه سن رو بزار کنار و فقط به امادگیش توجه کن. بچه ها متفاوتن. اگه اماده نیست اصرار نکن بزار دوماه دیگه دوباره امتحان کن هوا هم گرمتره بهتره

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2728
دخترمنم دی ماه 95به دنیااومده روزادستشویی میره ولی شباخودشوخیس میکنه شوهرمم میگه اذیتش نکن هنوزبچست ...

پسر خواهر من متولد بهمن ٩٥ هست

يك ساله كلا پوشك نميشه، نه شب نه روز 

ميشه برا جيش٢ كمك كني؟ چيكارش كنم بياد دسشويي و اينكه شب حتي اگه اب هم نخوره صبح پوشكش سنگينه از جي ...

شب ادرایاش تا چند وقت طبیعیه سعی کن تو خواب پوشکش کنی نفهمه سعی کنی اب شیر مایع جات ندی بهش جیش دو هم اگر توالت فرنگی داشته باشی عالیه 

گناه ادم ظلم پذیر بیشتر از ادمه ظالمه
عزیزم خیلی دیر ازپوشک گرفتیش من دخترم رویکسالگی گرفتم ولی پسرم الان یکسال ویه ماهشه هنوزنگرفتم میخوا ...

عزیزم.سخت در اشتباهی.

هیچ وقت رفتار پسر مثل دختر نمیشه.

دختر سرعت یادگیریش فوق العاده بهتر از پسره.

من خودم پسر دارم.

از 20 ماهگی از پوشک گرفتم خدا میدونه تا 3 سالگی بخاطر جیشش پوستمو کند. خودش یدفعه گفت.

از تشویق و ... تاثیر نداشت.

ولی دستشویی 2 رو از دو هفته بعد از شروع پوشک گیری گفت.

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.
اخه ديگه خيلي بزرگ شده بچه دو ساله جيششو بگه اين نگه خيلي ديگه خنده داره بچه شما شب تا صبح خيلي جي ...

الان که داری از پوشک میگیریش از ۷ یا ۸ شب زا دو ساعت قبل خوابش مایعات زیاد بهش نده و قبل خواب حتما ببرش دستشویی و جایزه و خوراکی بهش بده

اخه ديگه خيلي بزرگ شده بچه دو ساله جيششو بگه اين نگه خيلي ديگه خنده داره بچه شما شب تا صبح خيلي جي ...

ب سن نیست عزیزم.بچه ها با هم متفاوتن.اصلن مقایسه نکن.اگه آمادگی نداره و شبها هم تا صبح پوشکش زیادی خیس هستش خیلی بهش فشار نیار ک عواقب بدی داره.بزار چن ماه دیگه مجدد امتحان کن و هم اینکه هوا گرمتر میشه و بهتره.

دختر منم تو خواب پوشکشو زیاد خیس میکنه

2706