2726
عنوان

رواني شدم،از پوشك گرفتن😫

23493 بازدید | 678 پست

پسرم خرداد ٩٦ دنيا اومده

دو ماه ديگه سه سالش تموم ميشه

بيست روزه شروع كردم ببرمش دسشويي

هر يك ساعت جيش اب داره، بشه يك ساعت و پنج دقيقه جيش كرده به خودش، و اصلا هم نميگه جيش دارم، بايد خودم ببرم هر يك ساعت، جيش ٢ رو كه اصلا نمياد دسشويي، با شكلات، برچسب همه چي امتحان كردم، قول بادكنك و... نمياد كه نمياد

بعضيا ميگن دوباره پوشكش كن اين اصلا همكاري نميكنه اخه حتي برا جيش١ هم بيشتر اوقات لج ميكنه و جيغ ميزنه و نمياد

اما خودم ميگم تا الانم دير شده

چيكار كنم؟😪😪

لایک

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای وای وای خواهر منم دلم خونه اینقدر بهم ریختم که حد و حساب نداره

تو چند سالشه؟ اين راه رفتنش هم دير بود

صحبت هم زياد نميكنه، در حد كلمه فقط

ميگن بازم پوشك كن

اما تا كي خوب؟ سه سالش داره تموم ميشه

2728

عزیزم خیلی دیر ازپوشک گرفتیش من دخترم رویکسالگی گرفتم ولی پسرم الان یکسال ویه ماهشه هنوزنگرفتم میخوام کم کم شروع کنم بگیرم هرچی بزرگتر میشن سختره

شادی روح پدر جوانم صلوات ممنونم از همگی🌷
تو چند سالشه؟ اين راه رفتنش هم دير بود صحبت هم زياد نميكنه، در حد كلمه فقط ميگن بازم پوشك كن اما ...

اگه خودش تنها میتونه از پله بره بالا و پایین بدون کمکم گرفتن از نرده و .... باید الان یاد بگیره. در غیر این صورت بهش سخت نگیر

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.

عزیزم با این توصیفات چ طاقتی آوردی شما 20 روز😫

منم دخترم تیر ماه 3 ساله میشه هنوزم پوشک میشه.البته منم هفته پیش قصد کردم از پوشک بگیرمش گفتم الانم ک تو خونه ایم همش فرصت خوبیه.2 روز باز گذاشتمش البته تو خواب پوشکش میکردم.خلاصه بهش آموزش دادم و باهاش راه امدم ولی اصلننننن همکاری نکرد😓منم مجدد پوشکش کردم😥

گفتم لابد بچم آمادگی ندار دیگه چ اصراریه آخه.حالا تابستون دوباره تلاش میکنم ببینم همکاری میکنه دیگه تا اونموقع باید همکاری کنه😑

2706