1711
1707
عنوان

رواني شدم،از پوشك گرفتن😫

21768 بازدید | 677 پست

پسرم خرداد ٩٦ دنيا اومده

دو ماه ديگه سه سالش تموم ميشه

بيست روزه شروع كردم ببرمش دسشويي

هر يك ساعت جيش اب داره، بشه يك ساعت و پنج دقيقه جيش كرده به خودش، و اصلا هم نميگه جيش دارم، بايد خودم ببرم هر يك ساعت، جيش ٢ رو كه اصلا نمياد دسشويي، با شكلات، برچسب همه چي امتحان كردم، قول بادكنك و... نمياد كه نمياد

بعضيا ميگن دوباره پوشكش كن اين اصلا همكاري نميكنه اخه حتي برا جيش١ هم بيشتر اوقات لج ميكنه و جيغ ميزنه و نمياد

اما خودم ميگم تا الانم دير شده

چيكار كنم؟😪😪

وای وای وای خواهر منم دلم خونه اینقدر بهم ریختم که حد و حساب نداره

تو چند سالشه؟ اين راه رفتنش هم دير بود

صحبت هم زياد نميكنه، در حد كلمه فقط

ميگن بازم پوشك كن

اما تا كي خوب؟ سه سالش داره تموم ميشه

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

چی پوشکش کن بستگی ب زرنگیه مادر و استانه صبر داره من دوسالگی گرفتم خیلی سخت بود اما موفق شدم اصلانم کوتاه نیومدم

کسانیکه پشت سر شما حرف میزنن👥 ب همانجا تعلق دارن...درست پشت سر شما💁‍♀️
1718
1716

عزیزم خیلی دیر ازپوشک گرفتیش من دخترم رویکسالگی گرفتم ولی پسرم الان یکسال ویه ماهشه هنوزنگرفتم میخوام کم کم شروع کنم بگیرم هرچی بزرگتر میشن سختره

جونم به جون همسرم وبچه هام وصله خدایا قسمت میدم به بزرگیت هیچ وقت ناراحتیشون رونبینم😍😍😍😍😍😍😍
تو چند سالشه؟ اين راه رفتنش هم دير بود صحبت هم زياد نميكنه، در حد كلمه فقط ميگن بازم پوشك كن اما ...

اگه خودش تنها میتونه از پله بره بالا و پایین بدون کمکم گرفتن از نرده و .... باید الان یاد بگیره. در غیر این صورت بهش سخت نگیر

😙😙😙😙ارامش بهترین چیز زندگیه. سعی کنیم خودمون جوری زندگیمون رو کنترل کنیم تا مبادا ذره از ارامشمون کم بشه😙😙😙😙

عزیزم با این توصیفات چ طاقتی آوردی شما 20 روز😫

منم دخترم تیر ماه 3 ساله میشه هنوزم پوشک میشه.البته منم هفته پیش قصد کردم از پوشک بگیرمش گفتم الانم ک تو خونه ایم همش فرصت خوبیه.2 روز باز گذاشتمش البته تو خواب پوشکش میکردم.خلاصه بهش آموزش دادم و باهاش راه امدم ولی اصلننننن همکاری نکرد😓منم مجدد پوشکش کردم😥

گفتم لابد بچم آمادگی ندار دیگه چ اصراریه آخه.حالا تابستون دوباره تلاش میکنم ببینم همکاری میکنه دیگه تا اونموقع باید همکاری کنه😑

1717
چی پوشکش کن بستگی ب زرنگیه مادر و استانه صبر داره من دوسالگی گرفتم خیلی سخت بود اما موفق شدم اصلانم ...

ميشه برا جيش٢ كمك كني؟ چيكارش كنم بياد دسشويي

و اينكه شب حتي اگه اب هم نخوره صبح پوشكش سنگينه از جيش 😕

عزیزم با این توصیفات چ طاقتی آوردی شما 20 روز😫 منم دخترم تیر ماه 3 ساله میشه هنوزم پوشک میشه.البته ...

اخه ديگه خيلي بزرگ شده

بچه دو ساله جيششو بگه اين نگه خيلي ديگه خنده داره

بچه شما شب تا صبح خيلي جيش ميكنه؟ پسر من كه شديد😫

بنظر من گزینه سن رو بزار کنار و فقط به امادگیش توجه کن. بچه ها متفاوتن. اگه اماده نیست اصرار نکن بزار دوماه دیگه دوباره امتحان کن هوا هم گرمتره بهتره

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...
1723