2726
عنوان

اونایی که حاجت دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1208 بازدید | 217 پست
استارتر برا امروز فرستادم فقط اخرین روزش چ تاریخی میشه ؟

ممنونم. انشاءالله تا 25 اردیبهشت که میشه شب قدر بنظرم 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم شبت بخیر.صلوات دیروز و امروز رو فرستادم❤️❤️🌹قبول حق باشه🙏🏻

ممنونم حاجت روا بشید 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
من از هفدهم میفرستم و ب نیت اینکه کرونا بره و خودمم ب نیتم برسم التماس دعا

انشاءالله به امید خدا 

عزیزم صلوات فرستادم.

ممنونم خانومی قبول باشه انشاءالله 

سلام . عزیزم از ابتدای ختم تا الان هر روز فرستادم . ان شاالله دلتون شاد باشه و حاجت همگی روا . منم دعا کنین لطفا کنکور قبول بشم اون چیزی که میخام . ممنونم 

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
عزیزان منم هر روز صلوات میفرستم صدتا  ازتون میخام با نفس حقتون برا دختردایی م دعا کنید تو کما ...

انشاءالله زودتر میای همینجا خبر سلامتیشو میدی بهمون 

سلام . عزیزم از ابتدای ختم تا الان هر روز فرستادم . ان شاالله دلتون شاد باشه و حاجت همگی روا . منم د ...

انشاءالله حاجت روا بشی عزیزم 

عزیزان منم هر روز صلوات میفرستم صدتا  ازتون میخام با نفس حقتون برا دختردایی م دعا کنید تو کما ...

عزیزم حال دختر دایی تون چطوره؟

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
ممنون عزیزم به رحمت خدا رفت خیلی مظلومانه جونمرگ شد😢😢

وای عزیزم خیلی متاسفم .خدا رحمتشون کنه . چقدر ناراحت شدم

2706