2726
عنوان

ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 1243 بازدید | 99 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من درخواست دوستی بدم مشاوره بهم میدین؟

چشم فقط این بیماره دیروزیه اعصاب وروانموبهم ریخت رفته توگوشی همسرش فهمیده توسایت نی نی سایت بهش مشاوره دادم وچون خیانت میکردبهمسرش با اکانت زنانه درخواست دوستی داد تاشمارموبدست بیاره ومزاحم بشه ولی حس ششمم دست شوروکردبه زنش پیام دادم جواب نمیده نگرانم کمی صبرکن فردایاپس فردابهت مشاوره میدم عزیزم💐

حلال کن،زبانم واکسنه پیشگیری میکنه
2728

من الان ۲۵ سالمه و مجردم ۱۹-۲۰سالگیم خیلی خواستگار سنتی داشتم و تجربه ی خودمو میگم،اگه واقعا خواستگارات خوبن حتما بهشون فکر کن که بعدا مثل من پشیمون نشی😅خدا گفته فکر کن تصمیم بگیر توکل کن،پس اول تو باید فکر کنی و تصمیم بگیری بعد به خدا توکل کنی،اول باید خوب موردایی که سراغت میان رو بشناسی،خوب تحقیق کن و چندماه صحبت کن باهاشون بعد که مطمئن شدی طرفت ادم حسابیه توکل کن و بله رو بگو

مجردم فعلا...اما سپردم‌دست خدا.البته نمیگم نشستم تا خدا خودش یکی رو بذاره جلوم...نه ب زیباییم میرسم..ورزش میکنم..سعی میکنم بیشتر شاد باشم..ادمای منفی و کسایی رو ک حالمو بد میکنن رو از خودم دور میکنم...ب کارم اهمیت میدم،تو جمع ها و دورهمی ها شرکت میکنم...ودر کنار اینها ازخدا هم خواستم ی مرد خوب رو بذاره جلوم❤

دوست خواهرم خسته شده بود با خدا عهد کرد از یه تایمی هرکی اومد بله رو بگه سپرد به خدا ولی خوشبخت نشد

اخه این چجور استدلالیه ک با خدا عهد کنی هرکی اومد بله رو بگی 

مگه خدا ب انسان قدرت عقل و اختیار نداده

پناه برخدا ادم اینجا چه چیزایی میشنوه 

کاربر قدیمیم،۸/۶/۹۷ نمیدونم چرا تعلیق شدم.منتظر بررسیم

من سپردم به خدا .بهترین رو بهم داد 

خدایا به بزرگی خودت قسم میدم یه نی نی سالم بهمون بده چهارسال داره میشه اخه قربونت برم خدا تو که میبینی چی میکشم جزتو یاوری ندارم 😭😭😭😭تو مرز دیوونگیم نجاتم بده خدددداااااااااااااااا 😢😢😢😢
مجردم فعلا...اما سپردم‌دست خدا.البته نمیگم نشستم تا خدا خودش یکی رو بذاره جلوم...نه ب زیباییم میرسم. ...

درود بر شما 

این بهترین نوع اعتماد ب خداست و مطمئنا جواب میده 

کاش بقیه بفهمن اعتماد و توکل ب خدا ینی این 

نه اینکه بدون شناخت وارد رابطه بشن و ب قول خودشون بسپرن ب خدا بعدم بیان یقه خدا رو بچسبن بگن دیگه بهش اعتماد نداریم ما رو نمیبینه

کاربر قدیمیم،۸/۶/۹۷ نمیدونم چرا تعلیق شدم.منتظر بررسیم
درود بر شما  این بهترین نوع اعتماد ب خداست و مطمئنا جواب میده  کاش بقیه بفهمن اعتماد و ت ...

قربونت عزیزم❤

دقیقا حرفتون درست و منطقیه...والا خدا هم تو کار بعضی از بنده هاش مونده..خانومی میشناسم ک مونده توخونه..ن ب خودش میرسه ن کاری میکنه .بعد فقط ی گوشی دستشه و وارد رابطه باجنس مخالف ب صورت ناعاقلانه شده..خب خدا دیگه براش چیکارکنه.واقعا من هروقت ایشونو میبینمم شرمم میشه

مجردم فعلا...اما سپردم‌دست خدا.البته نمیگم نشستم تا خدا خودش یکی رو بذاره جلوم...نه ب زیباییم میرسم. ...

عزیزم منم همه ایناروانجام میدم...اما هرخواستگاری که میاد به دلم نیست که نیست

2706