1874
1955

من دلم میخواد

برا آرزوهای خودمو خودت صلوات🥰دعا کن مامان شم 🥰🥰🥰🥰😘در انتظار نی نی هستم 😍😍😍😍😍به لطف خدا ان شاء الله خدا این هدیشو نصبم کنه بگو ان شاء الله 😌😌😌😌 اون بچه ای که اینقدرمامانش باید صبر کنه تا بیاد تو شکم مامان جونش و از الان داره حرص میده نباید بوسید 😠بوس جایز نیست فقط باید گاز گرفت خلاص😈😈😈😂😍🥰 الهی مامان دورت بگرده  بیا تو شکمم دیگه گناه دارم الهی قربونت برم خوشگل مامان

ما فقط  ابلیس داریم تو خونموپ

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!آنشرلی ام عشق همتون😎          توجههههه توجههههههه  ❌ تیکر بارداری نیست بوخدا🙄🙄😑🚥🚦تیکر به وقت تولد آنشرلی🥰🥰میشه واسه ازدواج و خوشبختی انشرلیتون دعا کنید🥰🤩🤩🤩🤩🤩🖐🖐🖐🖐🖐

دمنوشی که شمارا به وزن ایده آل خود میرساند  

1965
1984
1974
پوکیدم

😅😅😂😂حالا شما شوخی برداشت کن

ولی خدایی راست میگم

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!آنشرلی ام عشق همتون😎          توجههههه توجههههههه  ❌ تیکر بارداری نیست بوخدا🙄🙄😑🚥🚦تیکر به وقت تولد آنشرلی🥰🥰میشه واسه ازدواج و خوشبختی انشرلیتون دعا کنید🥰🤩🤩🤩🤩🤩🖐🖐🖐🖐🖐

الان ۴ سالشه 😍😍😍

خدا جونم مرسی پسر خوشگلمو بهم سالم رسوندی 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍۱۲مهر کودک نوپای زندگیم ۷ ساله شد 😍😍😍😍انشاالله بشه ۷۰ ساله  😍😍من یک دخترم یک زن یک مادر  به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊

اقا امروز تولدشه😍

وقتی ادم از خاکه... پس                                تعجبی نداره ک کــــــــرم داشتــه باشه🤪😂🖐**یه جوری میگین کوالا فقط میخوره و میخوابه انگار مثلا گوسفند 5 صبح بیدار میشه یه چایی تلخ میخوره تا شب میره سر دکل نفت😂یه بارم بابام کنتور گاز رو دستکاری کردروزی ١٣٠٠ تومن اداره گاز باید به ما پول میداد  ﺗﻮ ﻓﯿﻠﻤﻬﺎﯼ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ... ﺯﻧﻪ …... ﺑﺎﺭﻭﺳﺮﯼ ﻭ ﻣﺎﻧﺘﻮ ﻣﯿﺮﻩ ﺗﻮ ﺍﺗﺎﻕ ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﻪ🙄ﻣﺮﺩ ﻫﻢ ﺭﻭ مبل ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﻪ🤨ﺗﻮقسمت ﺑﻌﺪﯼ ﺯﻧﻪ ﺣﺎﻣﻠﺴﺖ😶😧ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺵ ﮔﺮﺩﺍﻓﺸﺎﻧﯽ اسلامی ﮔﻮﯾﻨﺪ👍😂****بایدتوی خاورمیانه مُرد،بایدکشته شد!دایناسورهاهم روزی اهل خاورمیانه بودندهمینجا مُردندوتبدیل به نفت شدند. زمینِ خاورمیانه خوب بلداست ازکشته‌ها پشته بسازدوبعدازشان نفت بگیرد!ماهم دایناسورهای این زمانه‌ایم ...همانقدر پوست کلفت ،همانقدر ریقو !ما سوختن و سوزاندن را خوب بلدیم !برای همین ما درزندگیِ بعدیمان نفت خواهیم شد،نفت...