2726

خرپول بودم بقیش دیگه درست میشد

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من یه خونه با یه اتاق خواب یه اتاق برا پسرا یه اتاق برا دخترا یه اتاق بازی یه اتاق مطالعه یه اتاق مهمان با هال و آشپزخونه بزرگ که پنجره اش رو به حیاط باشه 

حیاطمم باغ باشه یعنی جلوش یه بهار خواب نسبتا بزرگ باشه 

بگو🙂 بخند 🤗 زندگی کن 💃

زندگی الانمو که خدا رو شکر خیلی دوست دارم زندگی ۱۰ سال دیگمو میگم.

یه خونه نقلی با ۳ تا بچه قد و نیم قد و عشقم یه تیم ۵ نفره تشکیل بدیم و کنار هم کلی کیف کنیم😻😻😻

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌

بری یجای دور و فوق العاده سرسبز و ساکت

چنتا همسایه خوب و مهربون داشته باشی

تو ویلا لاکچری و مدرن و......

جمعه اخرسال بری سر قبر کل خانواده شوهرت ک همشون باهم تو یروز مردن😂

ماشین خوب بچه ناز و خوشگل شوهر مهربون و با اخلاق

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم

تو حیاط تنور داشته باشم نون بپزم. آخرشم جایی داشته باشم مرغ و گوسفند داشته باشم. 😊😊

10 تا بچه داشته باشم 5 تا پسر 5 تا دختر که یه درمیون یکیش از خودم باشه یکیم به سرپرستی بگیرم. 

سالی یکی دوبارم  مسافرت خارجی بریم 

بگو🙂 بخند 🤗 زندگی کن 💃

دوس داشتم تو میامی امریکا زندگی میکردم و یه خونه ی بزرگ ساحلی داشتم با سگ و گربه هام و همیشه مسافرت و... خواننده هم بودم و انقد پول داشتم که میتونستم به ادما و حیوونا کمک کنم

2706