2737
2734
عنوان

اضافه وزن بارداری

76 بازدید | 5 پست

بچه ها امروز دکتر بودم گفت وزنت خیلی تو یک ماه رفته بالا

البته گفت بخاطر قرنطينه هم هست اما باید کنترل کنم

کسی بوده یهو وزنش بره بالا تو بارداری؟ 

بایدغذا چی بخورم که کم کالری باشه؟ 

22 هفته و4 روزمه

دخترکم،نمیدونی از اینکه با بودنت تونستی منو به آرزوهام برسونی و خوشبختیمو تکمیل کنی روی ابرام و دارم روی رنگین کمون میرقصم❤️💋عشق مامان بابا منتظرتیم زودتر بیاد عشقم👨‍👩‍👧
عزیزم نون و برنج و شیرینیجاتت رو کم کن درست میشه

خیلی سخته😬

ولی باید مراعات کنم 

دخترکم،نمیدونی از اینکه با بودنت تونستی منو به آرزوهام برسونی و خوشبختیمو تکمیل کنی روی ابرام و دارم روی رنگین کمون میرقصم❤️💋عشق مامان بابا منتظرتیم زودتر بیاد عشقم👨‍👩‍👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی سخته😬 ولی باید مراعات کنم 

من وزنم تو بارداری خیلی بالا رفت.اولش 79 بودم موقع زایمان 106 کیلو.الکی الکی تو دو هفته 4 کیلو وزنم زیاد میشد

ولی دکتر اصلا بهم نمیگفت غذامو کم کنم.فقط مرتب فشار و ورم پامو چک میکرد.یه نظرم سخت نگیر.بعدا کم میشه وزنت

و
2731

ببین ی دکتر متخصص زنان و زایمان خیلی خوب هست که جواب سوالات رو تو این روزای کرونایی تو اینستا کامل میده. اگه نگرانی پیام بده ازش بپرس. جواب منو کامل و خیلی خوب داد

دکتر شبنم بزرگ زاده

اینم آدرس اینستاش:

dr_bozorgzade

اینم شماره واتس اپ شون هست

09911616251

من وزنم تو بارداری خیلی بالا رفت.اولش 79 بودم موقع زایمان 106 کیلو.الکی الکی تو دو هفته 4 کیلو وزنم ...

واااای خیلیه من انقد بخوام چاق بشم خودمو میکشم

قدم بلنده و الان که شدم 70 کیلو اصلا معلوم نیست حتی کسی ندونه باردارم و ببینتم متوجه نمیشه ولی دلم نمیخواد خیلی چاق بشم، دو شبه کم غذا میخورم و بعد شام میرم پیاده روی با همسرم