2737
2739
عنوان

یعنی کی از این وضع راحت میشیم😓😭 دیگه خسته شدم😪

| مشاهده متن کامل بحث + 954 بازدید | 64 پست
من ک نمیگذرم از هرکی میره الکی بیرون خداهم نگذره

بخدا منم همینطور خداازشون نگذره😢 ..من سرکارمم خیلی برام مهم بود ولی نمیرم از اسفند تو خونه ایم 😳

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دستور رییس جمهور به وزیر بهداشت در خصوص نحوه فعالیت‌ مراکز و بنگاه‌های اقتصادی پس از ۲۰ فروردین

🔹 مراکز تولیدی همگی باید با پروتکل فعال باشند. کسب و کارها بعداز ۹۹/۱/۲۰ باید با پروتکل فعال شوند. همه پروتکل‌ها تا فردا (پنج شنبه) مشخص و ابلاغ شود چون همه فعالیت‌های اقتصادی بعداز ۹۹/۱/۲۰ باید آغاز شود./ اسکان نیوز

@Akhbar_rasmi

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
2731

کاش فقط تو‌خونه موندن بود خدا ب داد دل اونایی برسه که ازشون عزیز فوت میکنه یا بیمار میشه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
دستور رییس جمهور به وزیر بهداشت در خصوص نحوه فعالیت‌ مراکز و بنگاه‌های اقتصادی پس از ۲۰ فروردین ...

این الان برام اومد ولی حس میکنم یجاش میلنگه نوشته فردا پنج شنبه 

اینا دیگه کین ما یکی از اقوام سکته کرد سنی هم نداشت حدودا 45 سالش بود اصلا براش مراسم نگرفتن خاکسپا ...

نمیدونم از مریخ اومدن درکی از ویروس ندارن. نه ماسکی داشتن نه چیزی قشنگ فکر میکردی محرم هست

فقط نمیدونم گناه ما چیه ک توی خونه هستیم. اون بنده خداهایی ک باید برن سرکار قابل قبول چون دولت همکاری نمیکنه ولی اینا دیگه چی میگن با مراسم گرفتنشون اونم ب این شکل

کاش فقط تو‌خونه موندن بود خدا ب داد دل اونایی برسه که ازشون عزیز فوت میکنه یا بیمار میشه

سلام گلم خوبی؟شوهرت چطوره؟بهتره خداروشکر؟

2738

فقط خدا رحم کنه به همه بندگانش😭

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
سلام گلم خوبی؟شوهرت چطوره؟بهتره خداروشکر؟

سلام عزیز دلم ویروس تموم شده ولی به علت فشار عصبی که تحمل کرده باز افسردگیش و وسواس فکریش برگشته

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
فقط خدا رحم کنه به همه بندگانش😭

الهی آمین ⁦♥️⁩  صلوات فرستادم

سلام عزیز دلم ویروس تموم شده ولی به علت فشار عصبی که تحمل کرده باز افسردگیش و وسواس فکریش برگشته

اول بخاطر ویروس خداروشکر انشالله بلا ازش دور باشه 

ای بابا چرا؟خیلی ناراحت شدم انشالله خدا شفاش بده 

بدبختی جایی هم باز نیست ببرین مشاوری چیزی

من امروز یه خبر خوندم که لایحه جدید دادن مجلس واسه تعطیلی یک ماهه کل کشور

دو روزی یود که شوهرم دوباره رفت سر کار انروز گفت تعطیلمون کردن یعنی واسه اینه ؟ خبر موثقه ؟

تاپیک توانبخشی یا ناتوان سازی رو بخونید سوالی بود در خدمتم 
2706