2726
عنوان

چرا؟؟

74 بازدید | 3 پست

چرا اکثر خانوما معایب خودشونو نمی بینن و تقصیرا رو میندازن گردن آقایون؟؟ همش دنبال تایید کاراشونن. مثلا اسکرین از صحبت های همسرشونو میذارن در صورتی که صحبت های خودشون رو سانسور میکنن😑 

توی خاطرات بجز تو برگ یاد همه پژمرد... آخرین لحظه بودن زیر بار غم تو مُرد... چقدر امشب تو سکوتم... کوچه باز عطر تو داره... بوی یاس و شب و خونه تو رو یاد من میاره... یاد تو لالایی میشه واژه ها مثل ستاره... ولی تو نیستی و شعرم آسمونش ماه نداره... از اشک یاس کوچه ها تا چشم کور از گریه ها... با یاد تو زنده ام
دقیقا حرف دلمو زدی ممنون از شما

حرصم میگیره از اونایی که حق رو زیر پا میذارن... اکثرا هم بحثم میشه باهاشون 

توی خاطرات بجز تو برگ یاد همه پژمرد... آخرین لحظه بودن زیر بار غم تو مُرد... چقدر امشب تو سکوتم... کوچه باز عطر تو داره... بوی یاس و شب و خونه تو رو یاد من میاره... یاد تو لالایی میشه واژه ها مثل ستاره... ولی تو نیستی و شعرم آسمونش ماه نداره... از اشک یاس کوچه ها تا چشم کور از گریه ها... با یاد تو زنده ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرصم میگیره از اونایی که حق رو زیر پا میذارن... اکثرا هم بحثم میشه باهاشون 

دقیقا منم یطرفه به قاضی رفتنو نمیپسندم 

انسان خوبی باش ولی وقتت رو برای اثباتش ب دیگران تلف نکن🤷‍♂️الهی یهویی همونی بشه ک دلتون❤میخواد 
2728