2726

سلام دوستای قشنگم🌹🌷...امیدوارم حال همتون خوب باشه😗 و نگاه خدا و امام زمان عج توی زندگیتون باشه...امسال برخلاف هر سال همه جا ساکته...همه ناراحتن همه میترسن و دل نگرانن برای عزیزانشون برای نزدیکانشون...همونقدر که ما ناراحت میشیم امان زمانم ناراحت میشه...چند روز دیگه نیمه ی شعبان میرسه😍..ولی من دلم گرفته😔💔امام زمانم بحق آبروی بی بی دوعالم حضرت فاطمه زهرا س امشب هررررر کی هررررکی هر حاجتی داره شما وساطتت کن و به حاجتش برسون...همه ی جوونا عاقبت بخیر بشن همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه 👪همه ی بی خونه ها خونه دار بشن همه ی مریض ها خوب بشن و شر این بیماری از سر تمام مردم دنیا تمام بشه....‌هرکی هرررچی میخواد..‌امام زمانم شما پیش خدا باآبرو تری وساطتت من حقیر رو کن که داداشم خوب بشه😔...و منم عاقبت بخیر بشم و اونی که توی دلمه صلاح و مصلحتم باشه و خوشبخت بشم....امام زمانم هررر روز که میگذره نبودنت رو بیشتر احساس میکنم 💔کاش زود تر بیای و مارو نجات بدی😔😭اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری ی

هدیه به امام زمانم

۱_دعای فرج

۲_دعای توسل

۳_زیارت عاشورا

۴_ذکر اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س

۵_ذکر صلوات

۶_دعای سلامتی امام زمان عج

۷_و.....هر ذکری خودتون صلاح میدونید

هررر چند تا از اینا دوست دارید هدیه کنید ان شاالله که امام زمان عج دست خالی ردتون نکنه....بسم الله

لطفا دوستاتونم منشن# کنید توی ثواب شریک بشید....یاعلی مدد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😭😭😭

یا امام زمان عج خودت برام واسطه شو،من کسیو ندارم بره برام وساطت کنه بره باهاشون حرف بزنه،کسی منو نمیبینه جقد بدبخت شدم، خودت همه چیو درست کن، تو پیش خدا آبرو داری بگو برام معجزه کنه،بگو دوباره فرصت زندگی کردن بهمون بده

برا منم دعا کنین از ته دلتون😭

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

منم دعای فرج و صلوات هرچقد تونستم

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

من نمیتونم قول بدم ولی  به اندازه ی توانم صلوات میفرستم

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin
2706