2737
2734

قرنطینه اعصاب مصابم برام نذاشته صاف میرم سر اصل مطلب "طرز تهیه نان تابه ای فوری و بدون فر".  

مواد لازم برای تهیه نان تابه ای 

• آرد بربری = 6 لیوان
  • خمیر ترش = اندازه تخم مرغ
  • نمک = 1 قاشق مربا خوری
  • آب ولرم

دستور پخت نان تابه ای فوری

دوستان عزیز اگه می خوایید که دیگه برای خرید نون هم بیرون نرید میتونید این نون خوشمزه رو به راحتی و بدون نیاز به فر درست کنید.

اگه مایه ندارید مهم نیست میتونید مثل من از خمیر ترش استفاده کنید. خب در ابتدا باید آرد رو الک کنید و بعد خمیر ترش رو با آب نسبتا گرم یا ولرم نرم کنید البته به اندازه ای آب گرم بزنید که خمیر به دست بچسبه حالا نمک رو بهش اضافه کنید و حسابی ورز بدید.

پس از اینکه ورز دادید باید یک پارچه تمیز روی ظرف بکشید و صبر کنید به مدت 1 ساعت کنار بخاری استراحت کنه بعد میتونید با استفاده از وردنه خمیر رو باز کنید باید خمیر خیلی نازک بشه. بعد روغن رو تو تابه ریزید بعد از اینکه گرم شد خمیر رو تو تابه انداخته و  طرفش رو سرخ کنید و در آخر با چنگال طرح بندازید.

طرز تهیه پای سیب آمریکایی

نکات قابل توجه برای پخت نان تابه ای در خانه

دوستان عزیز برای تهیه این نان خانگی موارد زیر را فراموش نکند. 

اگه که از مایه خمیر استفاده میکنید حتما به اندازه ۱ قاشق غذاخوری مایه خمیر رو تو نصف پیمانه آب ولرم حدود ۸ دقیقه بزارین تا سطح روش پف کنه.

اگه که مثل من میخواید از خمیر ترش استفاده کنید باید آرد ، آب ولرم و نمک را با آرد مخلوط کنید و به اندازه ای ورز بدید که به دستتون نچسبه بعد صبر کنید تا استراحت کند این خمیر به مدت 1 ماه ماندگاری داره.

دستت درد نکنه

خیلی خوب شده

لحظه ی دیدنت انگار که یک حادثه بود...     حیف,چشمانِ تو این حادثه را دوست نداشت...           سیب راچیدم و در دلهره ی دستانم...                         سیب را دید ولی!!!دلهره را دوست نداشت...                تا سه بس بودکه بشمارد و در دام افتد...                   گفت یک....گفت دو....                                   افسوس سه رادوست نداشت...                                 من و تو خط موازی......!؟؟؟                                         نرسیدن.......!؟؟؟هرگز........                                   دلم این قاعده ی هندسه را دوست نداشت.                 درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که...                 از همان کودکی اش مدرسه را دوست نداشت..... .                                                                                               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731