2726
عنوان

خانومای زرنگ کمککککککککک

621 بازدید | 66 پست

برادر شوهرم از همسرش جدا شده و الان بچه شون رو مادر شوهرم بزرگ میکنه برادر شوهرم هم ازدواج کرده و اصلا به بچه اش توجه نمیکنه اصلااااا هاا اصلاا

بچه اش به نامزد من وابسته اس هرجا میره میاد باهاش شب باید کنارش بخوابه هرخرابکاری دلش میخواد میکنه نمیدونم چیکارش کنم  انقدر به نامزدم نچسبه  میدونم به نامزدمم بگم دعوامون میشه حالا چیکار کنم

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بچه هه خیلی گناه داره خب    

۴ سالشه روانی شدم نامزدم میاد خونمون اونم میاره  هرچی هم میبینه برمیداره میبره😐دیگم نمیده

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖

الهی چقدر معصوم.

بچه از هر کی محبت ببینه جذب همون میشه،پدر و مادر درست حسابی که نداشته بزار عشق رو از عموش بگیره...

بعد از من، هیچکس تکرار من نخواهد شد،این تو و این دنیا...

دختر یا پسر

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…
وای اینجور که خیلی بده. بچش چند سالشه دختره یا پسر؟

پسره دیگه خسته شدم اوایل میگفتم مادر نداره گناه داره اما الان کفرییی شدم

2706