2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدمتکارا مادروبرادر عروس هاشونن

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2731

اره واقعا خیلی.جاهاشون بر عکس شده. ولی جنکو دوس دارم ولی ازاون ابجی کوچیکش متنفرم منویاده یکی از همکلاسیام ک همینقدر پررو بود میندازه.میبینمش گوشتم میریزه

پناه بر تو ک بی واژه مرا میخوانی...
😁😀

سوال من اینه ندیم سالها رو ویلچر بوده از کجا سواد یاد گرفته که کتاب رو اونجوری روان میخوند 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2738
خدمتکارا مادروبرادر عروس هاشونن

عروساشون قبل اینکه عروسشون بشن خدکتکار بودن میخواستن شنیزو بخورن😀

به نظـــرم با وفا تر از غــم و رنــج نداریم!چون هیچ وقت ترکت نمیکنن💔
عروساشون قبل اینکه عروسشون بشن خدکتکار بودن میخواستن شنیزو بخورن😀

از سالها قبل یه گذشته ای بوده 

یه جا شنیدم گفتن جمره پدرش آگاهه

اره واقعا خیلی.جاهاشون بر عکس شده. ولی جنکو دوس دارم ولی ازاون ابجی کوچیکش متنفرم منویاده یکی از همک ...

مامانش شنیزه هااااااا

2706