2726
عنوان

مشکلات روانی

| مشاهده متن کامل بحث + 905 بازدید | 133 پست
بله افسردگی دوقطبی رو از نوع شدیدش دارم و چند وقته که دچار یه مشکل دیگه ای هم شدم که ترسناکه واسم

افسردگی دوقطبی یعنی چجوری؟؟؟ یعنی یهو میزنی زیر خنده یهو گریه میکنی ؟؟؟ یعنی چجور حالتی؟؟؟

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب شما باید خودتون به فکر خودتون باشید  علایمتون چیه؟

توهم صوتی و شنیداری که چند ماهی هست پیدا کردم و اذیت کنندس و یه جورایی به جنون رسیدم علائم افسردگی دوقطبی هم دارم بخوام بگم خیلی طولانی میشه

آقام لطفا حمله نکنید :-| به هیچ کیم درخواست دوستی نمیدم پروندم پاکه در این حد خوبم :-|
2728
توهم صوتی و شنیداری که چند ماهی هست پیدا کردم و اذیت کنندس و یه جورایی به جنون رسیدم علائم افسردگی د ...

خوب چرا نرفتین پیش روانپزشک ؟

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
افسردگی دوقطبی یعنی چجوری؟؟؟ یعنی یهو میزنی زیر خنده یهو گریه میکنی ؟؟؟ یعنی چجور حالتی؟؟؟

همه آدما اخلاقشون بابا پایین داره ولی کسایی که دوقطبی دارن نوسان اخلاقیشون شدت خیلی بیشتری داره یه روزایی ممکنه انرژیت زیر صفر باشه که حتی تا شب از رخت خواب بلند نشی یه وقتایی هم اینقدر انرژی داری که نمیدونی باید چیکارش کنی یه جور غرور کاذب بهت دست میده اما اکثرا قسمت افسردگیش میچربه

آقام لطفا حمله نکنید :-| به هیچ کیم درخواست دوستی نمیدم پروندم پاکه در این حد خوبم :-|
ینی هر روز حتی ۷٬۸ساعت ممکنه ببری توی یه دنیای دیگه.و بیرون نیای.یه جور اعتیاد به فکر گردنه.

آهان این شاید یه قسمت کوچیک از مشکلات ذهنی منم هست

خوب چرا نرفتین پیش روانپزشک ؟

شاید بقیه نتونن درکش کنن ولی خودم فهمیدم که یه مدتی این توعماتو داشتم و خودم متوجهش نبودم یعنی واسم عین واقعیت بوده ولی چند باری از واکنش های دور و وریام فهمیدم که این مشکلو دارم یه افرادی میبینم یه صداهایی رو میشنونم که بقیه نمیتونن به هیچ کس چیزی نگفت چون شاید پیش خودش فک کنن دیوونه شدم روانشناسم خواستم برم اما این وضعیت جدید پیش اومد نتونستم برم

همه آدما اخلاقشون بابا پایین داره ولی کسایی که دوقطبی دارن نوسان اخلاقیشون شدت خیلی بیشتری داره یه ر ...

یعنی برای شما اتفاقاتی افتاده ک اینجوری شدین؟؟؟ یا یهویی ؟؟ شاید کم انرژی یا پر انرژی بودن بستگی ب اهن بدن هم داشته باشه 

مثلا خودمن وقتایی ک قرص فیفول میخورم سرحال ترم ولی وقتی چند روز نخورم یه خستگی مفرط دچارم میشه ک انگار کوه کندم

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
مشکل شما چیه؟ 

داستانش مفصل 

من کلا به جنون دارم میرسم

مال من از نوع مالخولیایی شدید ظاهرا درمانی نداره

هیچ کاری نمیتونم بکنم

وکلا همش به فکر خودکشیم

هیچ چیزی خوشحالم نمیکنه

از خوشیه بقیه هم عذاب میکشم

اگر تاپیک های اولم رو بخونید توضیح دادم

شاید بقیه نتونن درکش کنن ولی خودم فهمیدم که یه مدتی این توعماتو داشتم و خودم متوجهش نبودم یعنی واسم ...

بعضی وقتا اثر طلسم ودعاست.

فضول بی تربیت هستم +چند قطره انسانیت
یعنی برای شما اتفاقاتی افتاده ک اینجوری شدین؟؟؟ یا یهویی ؟؟ شاید کم انرژی یا پر انرژی بودن بستگی ب ا ...

زیاد اتفاق افتاده یه تصمیمای عجیب غریب میگیرم کارایی میکنم که بعدش خودم باورم نمیشه آزمایش زیاد دادم و مشکلی تو آزمایشم نبوده آخه مشکل اینه که بحثه چند ساعت و چند روز نیست همه این فشار های روانی رو چند ساله دارم تحمل میکنم

زیاد اتفاق افتاده یه تصمیمای عجیب غریب میگیرم کارایی میکنم که بعدش خودم باورم نمیشه آزمایش زیا ...

استارتر چند سالته مگه؟؟؟ 

داستانش مفصل  من کلا به جنون دارم میرسم مال من از نوع مالخولیایی شدید ظاهرا درمانی نداره هیچ ...

باشه یه سر میزنم 

2706