2726
عنوان

مشکلات روانی

905 بازدید | 133 پست

کسی رو از بین اطرافیانتون میشناسین که چند تا بیماری روانی رو با هم داشته؟ چیکار کرده و الان حالش چطوره؟ خودم الان همچین وضعیتی رو دارم

آقام لطفا حمله نکنید :-| به هیچ کیم درخواست دوستی نمیدم پروندم پاکه در این حد خوبم :-|

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بله دیدم بیماری ها روانی چون متاسفانه دیر بهشون رسیده میشه خیلی سخت درمان میشن

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
مثلا چی؟ الان بیخوابی یا پر خوابی هم جز بیماری روانیه😅😅😅

افسردگی پانیک اتک و امثال اون.

آقام لطفا حمله نکنید :-| به هیچ کیم درخواست دوستی نمیدم پروندم پاکه در این حد خوبم :-|
شما مطمئنی ؟ دکتر رفتی؟ یا از خودت میگی؟

بله افسردگی دوقطبی رو از نوع شدیدش دارم و چند وقته که دچار یه مشکل دیگه ای هم شدم که ترسناکه واسم

افسردگی پانیک اتک و امثال اون.

الان من افسردگی دارم بیخوابی دارم ، با خودم حرف زدنم دارم و ..... 😂😂😂اذیت میشم ولی چ کنم باید باهاش ساخت دیگه 

پانیک اتک هم نمیدونم چیه

من حتی خودمم درست نمیشناسم چ برسه ب بقیه🙃
بله دیدم بیماری ها روانی چون متاسفانه دیر بهشون رسیده میشه خیلی سخت درمان میشن

هیچ کس حتی تو خونواده هم جدیش نمیگیره متاسفانه 😑

الان من افسردگی دارم بیخوابی دارم ، با خودم حرف زدنم دارم و ..... 😂😂😂اذیت میشم ولی چ کنم باید باه ...

افسردگیو که همه میگن دارن اکثرا غم و غصه رو با افسردگی اشتباه میگیرن فک نکنم زیاد لمسش کرده باشی چون از همه چی میندازتت

هیچ کس حتی تو خونواده هم جدیش نمیگیره متاسفانه 😑

خوب شما باید خودتون به فکر خودتون باشید 

علایمتون چیه؟

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
مامانم افسردگی حاد داره.خودم خیال پردازی ناهنجار دارم.

خيال پردازی ناهنجار چیه؟ 

2706