2737
2734
عنوان

درمورد کیکم نظر بدیییین 🙃

1107 بازدید | 40 پست

آقا یه روز خواستم هنرنمایی کنم برااولین بار فطیر درس کردم یه جور که شد اصلا قابل خوردنم نبود دوس پسرمم اصرارداشت ک باید فطیری ک درس کردی رو بیاری من امتحان کنم تامزه کرد گفت این ک فطیر نیس بربریه🤣خلاصه... حالا من برااینکه بدونه از هر انگشتم هنرمیباره براش کیک درس کردم ک فردا بدم بهش به نظرتون خوب شده؟؟اگه خوب نشده بگین ک دیگه آبروم نره یه وقت 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیار بده من بخورم

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         
2738
یه سوال بعد به خانوادتون میگیم برا کی میبرین 

خیلی سوال خوبی بود

به دنیا نیامده ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بیراهی مردم را قضاوت کنیم ما مرکز دنیا نیستیم، حتی اگر این به نظرمان برسدما لبریز از اشتباهات و کمبودهایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می کنیم...📚 

عالی فقط نمیدونم چرا اینقد سیاه شده چون من زیاد کیک شکلاتی درس مبکنم ولی اینقد سیاه نیس قهوه ای هست روش شکلات تلخ اب شده ریختی؟

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   
2706