2737
2734
عنوان

سقط با قرص سایتوتک

26190 بازدید | 78 پست

سلام خسته نباشيد

من به طور اتفاقی قبل نامزدی و زسمی شدن باردار شدم و تصمصم به سقط گرفتم.رفتم دکتر

تاريخ ٩٩/٠١/٠٥ عصر در هفته پنجم ٣ عدد سايتوتك ٢٠٠ الماني برام به صورت واژن گذاشتن. هيچ اتفاقي نيافتاد. فرداش يعني تاريخ ٩٩/٠١/٠٦ عصر ٣ عدد به صورت واژن و ٢ عدد زير زباني واسم دكتر گذاشت.بعد ٢ ساعت خوريزي شروع شد و ٢ روز يعني تاريخ ٧-٨ خونريزي تقريبا معمولي و تاريخ ٩-١٠ هم خوريزي ٢-٣ بار داشتم در حد لخته. و تاريخ ١١ هم يه بار خونريزي در حد يه پد نوار بهداشتي. اما صبر كردم امروز كه تاريخ ١٦ بود رفتم سونو در كمال ناباوري قلب بچه ميزد و گفت هفت هفته و ٣ روز دارم. به نظرتون چيكار كنم. ميتونم باز قرص استفاده كنم؟ چرا با توجه به اين خونريزي اتفاقي نيافتاده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یکی مثل ما ک هرچی التماس خدا میکنیم واسه بچه نمیده خدایا حکمتت چی هست ک ما نمیدونیم 

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر

چقد زود تصمیم سقط میگیرین اگر بدونین چقد تلاش میکنن.بچه دار بشن توروخدا نکنین اینجوری 

😔😔😔😔🙏

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
2738

دوستان ما به دلیل مشکلاتی که قراره برای اینده جفتمون به وجود بیاد تصمیم گرفتیم انجامش بدیم. برامون به هیچ عنوان راحت نیست. خواهشا نصیحت و بحث گناهش رو بزارید کنار. هر کسی تجربه سقط داره بیاد راخنمایی کنه لطفا

يعني شما متاهل نيستي و بارداري؟

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١
آخی گناه داره قلبش میزنه ، باید زودتر اقدام میکردی

اتفاقن باید صبرمیکرد بعد۵ هفتگی استفاده میکرد.گرچه میدونم که گناه داره ولی چاره چیه؟

] «يا ليتني کنت معکم فافوز فوزا عظيما»
خونریزی سقط مداوم نه  یه پد یا دو پد تا دو هفته خونریزی شدید داری

شما تجربه داشتی ؟باید چند تا قرص استفاده کرد. الان دکتر گفته باید ۲ برابر سری قبلی استفاده کنی یعنی ۱۶ عدد هر ۴ عدد در فاصله ۳ ساعت ۳ ساعت گفتن مجدد باید بزاریم

2706