2726
عنوان

بچه ها کی کرونا خیلی به کار و زندگیش اسیب زده بیاد دور هم باشیم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 4743 بازدید | 172 پست
همه‌ همین‌ هستن‌ . کاسبی‌ همه‌ به هم ریخته‌ و داغون شده‌  جز‌ کارمند هایی‌ که با حقوق‌ با خیال ...

من دلم ففط برای کارگرا میسوزه😭بابعضی کارازاد ها خیلی گناه دارن این روزا... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منه بدبخت فقط این روزا ارزوی مرگ دارم با ی شوهر مریض تصادف کرده  نمیتونه کار کنه و در امدم ماهی یک میلیون دو جا کار میکردم کلا یک میلیون اجاره خونه دارو قسط وام و قسط جهیزیم که سه ساله عروسی کردم هنوز بدهکارم بدبخت شدم رفت صاب کارام حقوق نمیدن از برج دوازده تعطیل کردن میگن ما کار نکردیم بیمه چیزی هم نیستم ارزوی و حسرت بچه دار شدن دارم خدا بدجور زمینم زد 

2728

منکه امروز شنیدم اوضاع به روال عادی برگشته بازار بزرگ تهران و مترو مملو از آدمِ 🤔🤔🤔

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
همه‌ همین‌ هستن‌ . کاسبی‌ همه‌ به هم ریخته‌ و داغون شده‌  جز‌ کارمند هایی‌ که با حقوق‌ با خیال ...

این حقوق کارمندی حیفه تو ماه ۵ روزش بری سرکار.

همون شغل آزاد کلی درآمد داره یه ماهش استراحت باشه.

من شاگرد خصوصی هام پرید هم برا نقاشی هم زبان شاگرد داشتم پرید کار ترجمه هم از شرکت شوهرم میگرفتم ال ...

منم مثل شمام، شرکتی که ازش ترجمه میگرفتم تعطیل شد و شاگردم ندارم دیگه

فعلا با خانواده از حقوق بازنشستگی و پس انداز زندگی میکنیم

من دلم ففط برای کارگرا میسوزه😭بابعضی کارازاد ها خیلی گناه دارن این روزا... 

بله‌ واقعا‌ 

خدا خودش‌ کمکمون‌ کنه زودتر دنیا‌ نجات‌ پیدا‌ کنه و به آرامش برسیم‌ همگی🙏🙏

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2706