2733
2734

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

سیرابی بخور

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
تحمل کنی ، خود به خود خوب میشه منم وضعیتم بد بود هیچ دارویی مصرف نکزدم الان نسبتا خوبم

هفته ی چندین 

من تازه وارد یازده هفته شدم داغونم 

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕
2738
وااای منم 😭😭😭

انگار چندتا دیگه غذا خوردم‌بس ک معده م‌سنگینه 

خیلی هم بالا میارم 😢

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕

سعی کن کمتر غذا بخوری بیشتر میوه و سالاد بخور 

کمتر بخواب صبح زود بیدار شو

هوای تازه زیاد باید بهت بخوره

هواستو با کارای دیگه بند کن

کنار دستت  کشک یا آدامس یا چیزی که دوست داشته باشی و طمع دهنتو عوض کنه بزار

بوی گوشت و غذا هم تا یک ماهی بهت نخوره

عزیزان‌من ۵ ماهمه خوب نشدم هی بهم‌گفتن وارد ۳ ماه شدی خوب میشی بعد گفتن ۴ ماه بعد گفتن ۵ ولی هیچ هیچ تو دل تونو خالی نمیکنم هیچی هم جواب نمیده مگه اینکه که بیاد تموم شه بره 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
2706