2737
2734
عنوان

حس بدی دارم

163 بازدید | 11 پست

دوستان هیکل چقدر تو رابطه اثر گذاره ؟ راستش حس بدی دارم خودم  . هیکلم خوب نیست به غیر از اضافه وزن سلولیت دارم . خودم وقتی خودمو تو آیینه میبینم خوشم نمیاد اما خب نمیدونم این نظر رو طرفم هم داره؟ هیچ وقت هیچی نگفته و منم هیچی نپرسیدم اما گاهی با بعضی از حرکات حس میکنم خوشش نمیاد از هیکلم  . نمیدونم حالا خودم حساس شدم یا واقعیه . از لحاظ دیگه خیلی همدم همیم اما این موضوع نمیدونم واقعا اثر گذاره یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو اعتماد ب نفس داشته باشی اون خس ب اونم منتقل میشه خودتو دوس داشته باش همیشه دیگرانم ازت راضین فقط مراقب سلامتیت باش و اون سلولیت ک گفتی نمیدونم چیه درمان کن عزیزم

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   

دوستین باهم؟

کسی ک تورو دوست داشته باشه چاق ترین و یا لاغرتدین فرد دنیام باشی پات میمونه و از نظرش زیبا ترین و خوش اندام ترین زنی

دوست عزیزم میشه برای رسیدن به آرزوهام‌ صلوات بفرستی؟
2738

جلو مردا از بدن خودتون عیب نگیرید چون اونا اون چیزی که خودتون راجع به خودتون میگید رو بهش توجه میکنن تو رابطه هم تمام حواسشون به رابطست اصلا متوجه نواقص زن نمیشن مگر اینکه شما خودتون رو مع1ب کنید و از خودتون عیب بگیرید.سلولیت رو که همه خانما دارن و نشانه ی باروری هست.خب یکم ورزش خب تو که حساسی لاغرتر کن سلولیت مهم نیس.