2733
2734
عنوان

از مغزم دود بلند میشه

317 بازدید | 10 پست

یارو اومد اندازه گرفت برای خونمون کابینت بزنه گفت ۴۰ میلیون میشه

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖
یادمه یه زمونی با کاریریه قبلیم بودم گفتی کابینت میخوای  بگیری هنوز نگرفتی

😐نچ من نبودم

من یه بار دیگه فقط برای مدل سقف ایده گرفتم

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره قیمت بالاست

😤

2731
😤

دو سال پیش پسرخاله همسرم برامون زد فقط پول مواد گرفت ۲۵ شد

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

آشپزخونه چند متره؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2738

خوب گفته باز

به دنیا نیامده ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بیراهی مردم را قضاوت کنیم ما مرکز دنیا نیستیم، حتی اگر این به نظرمان برسدما لبریز از اشتباهات و کمبودهایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می کنیم...📚 

عزیزم برادر من کارش کابینت هست بیشتر ام دی اف ،تقصیری ندارن همه چی گرون شده بعضی وقتا داداشم میگه توی یه هفته میبینی هر ورق چوب دوبرابر شده الانم انجام ندین هی گرانتر میشه 

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....