2733
2734

میشه دست بچتو بگیریو برامنم دعا کنی که خدا دست نوزادی تو دستم بزاره😢

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم وزن تولدش چقد بوده بهداشت بردیش چی گفت آگه رو نموداره که مشکل نداره اگه نه نهایت خودشون میگن به غیر از آد و قطره مولتی ویتامین چی بدی،یا میتونی شیر خشک براش بگیری

2728
اره عزیزم حتما

فدای دل مهربونت💗💞💝

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
عزیزم وزن تولدش چقد بوده بهداشت بردیش چی گفت آگه رو نموداره که مشکل نداره اگه نه نهایت خودشون میگن ب ...

وزن تولدش ۳۲۸۰‌بود

بهداشت یه بار بردم 

دکتر میبرمش بیشتر.دکتر خودش گفت قبل عید یکم کمه

و خدایی که در این نزدیکیست...
وزن تولدش ۳۲۸۰‌بود بهداشت یه بار بردم  دکتر میبرمش بیشتر.دکتر خودش گفت قبل عید یکم کمه

خب الان تو سنیه که آگه کمبود وزن هم داشته باشه نهایت بتونی مولتی ویتامین خوب بهش بدی یا شیر خشک خوب همین

2738