2726
عنوان

بچه بیاین عکس خونم نظر بدین ممنون 📷📷📷

| مشاهده متن کامل بحث + 4733 بازدید | 144 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی دلباز و خوبه 

مبارکت باشه به خوشی بشینید توش

برای مستاجرها هم دعا کن 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2728
وای من عاشق پنجره های اینجوریم😍

من چقدر کورم پنجره کجا بود؟😅

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
مبارکتون باشه . من که باورم نمیشه حالا حالاها بتونیم خونه بخریم فقط معجزه بشه😣

میشه عزیزم معجزه میشه باورکن من تو زمانی که هرسال از این خونه به این خونه جابجا میشدم تو فکرمم نمی‌گنجید صاحب خونه بشم یهویی پدرشوهرم گفتش من راحت نیستم بچه هام مستاجر آنوقت من نشستم تو ویلایی 300 متر بالاشهر خونشو فروخت برا هممون خونه خرید واسه خودشم آپارتمان خرید مث ما کلیم قرض و وام موند که خوذشم داره پرداخت میکنه خدا خیرش بده سایش مستدام

پنجره هام سرتاسره فقط به خاطر نور کاغذ زدم تا ایشاالله پرده بزنم

اوپس من فکر کردم در حموم دستشویی و اتاق خوابه😂😂😂😂😂

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2706