2737
2734
عنوان

همسرم معتاد شده

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 28 پست
اگه تفریحیه  چ به کارشو زندگیتون لطمه نمیزنه فعلا سروصدا نکن و دنبال یه راهی باش،اخه هرکی مواد ...

اين چه حرفيه ميزنين اخه 

يكم فكر كنين مواد هم شد تفريح😡😡😡😡

دلم تابحال چیزی بوده که بخوایی و نرسی بهش؟؟ پس آروم بگیر که به مرادت میرسی
مماشات نکن هر چی بگذره سخت تر میشه فکر نکن حالا بگذره حالا عصبانیش نکنم حالایواش یواش و با محبت و فل ...

اخه شوهرم قشنگ و جا و مکان و زمانشو داره همیشه صبح میره و شب میاد میره کارگاهش آنجا همه امکاناتی اگ بخواد میتونه داشته باشه الان چند روزه که بخاطر کرونا تو خونه س انم روزی یکی دوبار بهوای سرکشی میره کارگاه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اين چه حرفيه ميزنين اخه  يكم فكر كنين مواد هم شد تفريح😡😡😡😡

اره خب به خیال خودشون تغریحی میزنن،منظورم اینه که بدون سر وصدا و دعوا که منجر به لجبازی شوهرش میشه این مشکلو حل کمه

2728
کلا شوهرم منو و بچه ها مو خیلی دوس داره ولی خب این هنو اول راهه ب قول آن تایپیک اگ خدای ناکرده کار ب ...

جلوشو از الان بگير 

نزار پول و اسايش اسلحه خفه كن تو باشه 

كه بگه پول دارم چي از جونم ميخاي 

الان پول هست يه چندسال ديگه اعتيادش براش عادي بشه از پول و اسايش خبري نيس 

جلوشو از همين حالا بگير اصلااا نرم باهاش برخورد نكن

اعتياد ته خطش بيراهه است

دلم تابحال چیزی بوده که بخوایی و نرسی بهش؟؟ پس آروم بگیر که به مرادت میرسی
اخه شوهرم قشنگ و جا و مکان و زمانشو داره همیشه صبح میره و شب میاد میره کارگاهش آنجا همه امکاناتی اگ ...

میدونم کاملا درک میکنم چی میگین ولی هر کاری میتونین بکنید مشاوره برین قشنگ فکر کنین چه جور میتونین همسرتون تحت تاثیر قرار بدین یا حتی نقطه ضعفش چیه یا کیه که بتونین به اون متوسل بشین

شما که تو دلت نی نی داری   آره شما که با فرشته ها فامیل شدی  به اون بالاییا وصل شدی برا حوایج من دعا میکنی؟  مرسی

فکر نکنین که حالا خیلی هم آسیب زننده نیست و بهتره آرامشمون رو بهم نزنم یا اینکه من از پسش برنمیام بذار هر کاری میخواد بکنه این قضیه همین طور نمیمونه کم کم تبدیل به یک معضل میشه که دیگه نه شما نه همسرتون نمیتونین کنترلش کنین مضاف بر این که سن ایشون بالا میره و اثرات مواد خودش روی ظاهر ایشون و روابطتون و رفت و آمدتون و اعتماد به نفس بچه ها نشون میده

شما که تو دلت نی نی داری   آره شما که با فرشته ها فامیل شدی  به اون بالاییا وصل شدی برا حوایج من دعا میکنی؟  مرسی
فکر نکنین که حالا خیلی هم آسیب زننده نیست و بهتره آرامشمون رو بهم نزنم یا اینکه من از پسش برنمیام بذ ...

بنظرتون باید چیکار بکنم

اصلا موندم، شوهرم اصلا از من ترس و واهمه نداره، از پدرمادرخودشم حساب نمیبره دوسم ندارم خانوادم چیزی بفهمن فعلا، از دیشب انگار ن انگار ک اتفاقی افتاده حرفي هم اگ زدم میگ حوصله ندارم و روی مخم نرو و .... 

2738
بنظرتون باید چیکار بکنم اصلا موندم، شوهرم اصلا از من ترس و واهمه نداره، از پدرمادرخودشم حساب نمیبره ...

کاملا میدونم این قصه چه جوریه تازه یخورده که بگذره میزنه زیر تمام حرفهاش و از اساس قضیه رو انکار میکنه بعد یک مدت هم شما رو مقصر میدونه و میگه توهم زدی و شکاکی و اصلا من معتاد نیستم

خیلی دلم میخواد کمکتون کنم عزیز ولی نمیدونم چیکار میشه کرد هر زندگی مختصات خودش رو داره نمیشه یک نسخه برای همه پیچید ولی اگه براتون مقدوره از روانشناس کمک بگیرید و کم کم شوهرتون رو راضی کنین بیاد پیش مشاور 

کسانی که مخصوصا به تریاک اعتیاد دارن قدرت سفسطه گری عجیبی پیدا میکنن زمان نشئگی عموما خوش مشرب و مجلس گرم کن هستن تو حرف و استدلال و حق به جانب گری کم نمیارن شما از پسش برنمیاین یک مشاور کار بلد میتونه اوضاع رو به نفع شما برگردونه بهش حالی کنه راهش غلطه

خیلی خیلی ممنونم از شما😍😍

عزیزم متاسفم که کاری از دستم بر نمیاد که براتون انجام بدم دعاتون میکنم خواهش میکنم شما هم منو از دعای خیرتون فراموش نکنید مخصوصا تو این شبهای عزیز

دوست عزیز اگه اینستا داشته باشین پیج شاهین صمدپور رو ببینین سه پست آخر راجع به اعتیاد صحبت کرده پست آخر راجع به راههای ترک اعتیاد توضیحات مفصلی داده شاید بهتون کمک بکنه⚘