2737
2734
عنوان

حامله ام باشوهرم دعوام شده دل درد شدم کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 41 پست

حالا چه کاری بود بیدارش کردی

یا خودت میرفتی 

یا صبر میکردی برای فردا

این همه جنجال نداشت که اونم خسته بوده‌ عصبی شده

چیزی نیست نگران نباش

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
انقدرر من شخصا بدم میاد از سر کار بیام و کسی بیدارم کنه از خواب که حد نداره ...خانم های خانه دار عزی ...

قراربودجواب ازمایشم پنجم فروردین اماده بشه که بخاطرکروناعقب بیافته هرروز زنگ میزدم ببینم جوابش امده یانه 

چقدر منتظربوذم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حالا چه کاری بود بیدارش کردی یا خودت میرفتی  یا صبر میکردی برای فردا این همه جنجال نداشت که ...

تو این اوضاع خودش بره تو محیط الوده و جواب بگیره

و اینکه پاقعا جواب غربالگری برای خانم باردار حیاتی و مهمه 

دوست داره زودتری نتیجه رو ببینه خیالش راحت بشه

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2731
چرا كاراي خودتونو نميكنيد حتما بايد شوهر كنارتون باشه ! 

تو این اوضاع خودش بره تو محیط الوده و جواب بگیره

و اینکه پاقعا جواب غربالگری برای خانم باردار حیاتی و مهمه 

دوست داره زودتری نتیجه رو ببینه خیالش راحت بشه

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

وقتی باردار شدم 

یه نفر بهم گفت هیچی تو دنیا از بچت مهم تر نیست

الان نباید هیچ چیزی ناراحتت کنه

خودتو کنترل کن ، فقط بخاطر بچت 

چند تا نفس عمیق بکش ، قرآن بخون

همرو هم بگو به درک 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
حالا چه کاری بود بیدارش کردی یا خودت میرفتی  یا صبر میکردی برای فردا این همه جنجال نداشت که ...

اتفاقا گفتم میخوای خودم برم جواب بگیرم وبیام گفت نه غلط میکنی من توخونم خودت بخوای بری یعنی چی ماشین سواری یادگرفتی همش بری وبیای

2738
تو این اوضاع خودش بره تو محیط الوده و جواب بگیره و اینکه پاقعا جواب غربالگری برای خانم باردار حیاتی ...

الانم که خودش میخواست بره بگیره 

فقط راننده میخواست

من منشی دکتر زنانم پیام گذاشتم برا دکترم ببینم چ میگه

ممنونم عزیز لکه بینی چیزی ندارم فقط دلم دردمیکنه غذاهم خوردم بستنی هم خوزدم ولی باز توبدنم لرز هست

تو این اوضاع خودش بره تو محیط الوده و جواب بگیره و اینکه پاقعا جواب غربالگری برای خانم باردار حیاتی ...

من درك نميكنم طرفو از خواب بيدار كني كه باهات بياد يه كاري بكني 

خب خودت انجام بده 

2706