2726

دلیلش اینه اکثر مواقع ما وقتی جمله ای می شنویم که باب میلمون نیست میخوایم سریع بپریم به طرف و یه جواب دندان شکن دهن پر کن بذاریم تو کاسه ش

اون وقت می بینیم زبونمون بند اومد!  اصلا انگار اون لحظه مغزمون هیچ کار نمیکنه

راهش میدونی چیه؟

سعی کن آرامش خودتو حفظ کنی وقتی کسی گوشه کنایه میزنه یا تو کارت دخالت میکنه حتما نباید حرف بدی بهش بزنی

پس در درجه اول رو اعتماد به نفست کار کن که آرامشت به هم نریزه تا بتونی اون لحظه فکر کنی

خیلی وقتا میشه شوخی شوخی جواب حرف طرف رو داد

مثلا خانواده شوهرت تو کارت دخالت میکنن 

مثلا میگن وای چرا بچه دار نمیشی بذار بچه بیاد بابا

اکثر ما میخوایم همون موقع بپریم به طرف که این یه مساله شخصیته و به تو مربوط نیست

ولی میشه مثلا خنده خنده شوهرتو بزنی و مثلا بگی علیییییی خانم فلانی کارت داره

یا مثلا مادرشوهرت میگه چرا این جور چرا اون جور بگو پسرتون خودش گفته

یا مثلا تو زندگیت نظر میده تشکر کن و بگو ممنون ولی در نهایت کاری که درسته رو انجام بده

همیشه هم جواب دادن کارساز نیست 

کلا سعی کنید با شوخی حرفتونو بگین

در ضمن یادتون باشه آدما حرفایی رو که به جدیت نمی تونن بهتون بگن به شوخی میگن

مادرشوهرمن خیلی عقدیی هی میگفت چرابچه دارنمیشین گفتم رفتتیم دکترمشگل از محمدبوده بایه حالت عصبانی شروکردکه ماتوخانواده کسی مشگل نداشته دخترش ای یو ای کرد که دخترمم مشگل ازشوهرش بوده وفلان.... یه چن باریم غیرمستقیم بهم گفت اجاق کور کاون لحظه بغص کردم ونتونستم جوابشوبدم😔 امسالم شهرستان نرفتیم عیدی به خودشودخترش ندادم همش زنگ میزنه شوهرم حرفای حرص درارمیزنه من خیلی منگولم ک نمیتونم مثل جاریای دیگم جوابشوبدم وحد واندازه براش تعیین کنم همش ازبحث ودعوافراریم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷