2726
عنوان

متخصصان سیسمونی و لباس نوزاد😁🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 70 پست
وقت که دارم تا آخر مرداد وقت دارم😅ولی خب این اشتیاق خرید مثل خوره میفته به جون آدم😂ان شاءالله بتون ...

اااخ عزیزم انشاالله تا اون موقع ویروس تموم شده واقعااا...چقد خسته کننده شده ...من ۲هفته دیگه زایمانمه..

یک سری چیزهارو خریده بودم دی ماه ولی بقیشو از دیجی کالا گرفتم ...هرجی خیلی خوشت اومد بخر عزیزم نی نی اولته ذوق داری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اااخ عزیزم انشاالله تا اون موقع ویروس تموم شده واقعااا...چقد خسته کننده شده ...من ۲هفته دیگه زایمانم ...

ان شاءالله خونواده من و همسرم هردوتا دست به دعاان که تااونموقع تموم بشه

ای جااننمم ان شاءالله بسلامتی زایمان میکنی و یه دلخوشی داری که دیگه حوصلت سرنمیره و ناامید نمیشی😍

گذر زمان و کروناهم متوجه نمیشی اصلا فقط مراقب باشو نی نیو بعددنیا اومدن بغل همه نده بخاطر این شرایط

آره بچه اولمه دیگه اینروزا کاردیگه ای جز فکرکردن به نی نیو وسایلاش ندارم اینم یه انگیزس واسه نی نی اولیا😅😂

دخترم❤جانِ دلِ مادر😍
ان شاءالله خونواده من و همسرم هردوتا دست به دعاان که تااونموقع تموم بشه ای جااننمم ان شاءالله بسلام ...

مرسی عزیز دلممم من یکی دیگه هم دارم کلا زمانو نفهمیمدم چه جوزی گذشت...انقد که از صبح مشغولم سخته واقعا...دلم استراحت میخواد که نمیشه

نه برای کرونا که اصلا کسی نمیاد خونمون و ماهم جایی نمیریم خودمو همسرم با گل دخترم...

مرسی عزیز دلممم من یکی دیگه هم دارم کلا زمانو نفهمیمدم چه جوزی گذشت...انقد که از صبح مشغولم سخته واق ...

خدا دخترگلتم برات نگهداره پس الحمدلله خودتون حسابی مراقبین امیدوارم با دل خوش نی نیتو بغل بگیری بیاری خونه ان شاءالله این نی نی آرومه میذاره مامانش استراحت کنه😅😘

دخترم❤جانِ دلِ مادر😍
خدا دخترگلتم برات نگهداره پس الحمدلله خودتون حسابی مراقبین امیدوارم با دل خوش نی نیتو بغل بگیری بیار ...

فدات عزیز دلم...دعا کن مثل دختر اولم باشه انقد خوب بود نه دل درد نه رفلاکس نه بغل..الان تنهام خیلی میترمسم دختز اولم از صفر تا صد مامانم همه کارمو کرد .‌کار روزگار اصلا باورم نمیشد تنها بمونم..

فدات عزیز دلم...دعا کن مثل دختر اولم باشه انقد خوب بود نه دل درد نه رفلاکس نه بغل..الان تنهام خیلی م ...

ان شاءالله که همینطوره الان دیگه شما یه مادر قوی و باتجربه ای اصلا نگران نباش خدا که شمارو تنها نمیذاره بادوتا فرشته😍من به این فکرمیکنم بعضی از همکارای همسرم با خانوماشون راه دورهستن و خانوماشون مجبورن بچه هارو تنها بزرگ کنن تازه این وسطا شوهراشون شیفت هم هستن

دخترم❤جانِ دلِ مادر😍
ان شاءالله که همینطوره الان دیگه شما یه مادر قوی و باتجربه ای اصلا نگران نباش خدا که شمارو تنها نمیذ ...

مرسی عزیزم خودمو دلداری میدم که میگذرهه مهم اینه ان شاالله ویروس بره و همه سلامت باشن ...میرم پیش مامانمو بابام یک دل سیرررر