2726
عنوان

متخصصان سیسمونی و لباس نوزاد😁🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 70 پست

حداقل دو دست حداکثر ۴ دست....

سایز ۰ حدود ۱ ماه میپوشه....

بقبه هم سایز یک و دو سه حداقل دو دست بگیر.... دیگه بستگی به بودجه ات خواستی بیشتر بگیر....

این رکابیهای زیر دکه رو حتما بگیر برا هر سایز...با شلوار بعد اگه به تابستون‌میخکره استین کوتاه  بگیر اگه به زمستون استین بلند بگیر....

کلا ۳ تکه از هر سایز کافیه .... 

دو الی سه دست سه تکه بگیر..... 

زیر دکمه دار بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه وقت داری اصلا نتی خرید نکن  کلا با چیزی ک تحویل میگیری زمین تا آسمونه

واقعا؟؟آخه سیسمونی فروشیا همه بسته ان لعنتیا😂😂از قبل بارداری من ذوق خرید و سیسمونی داشتم کمرم خم شد به کرونا برخورد کردم دید زدن لباس دخترونه های سیسمونی فروشیا رو دلم موند

دخترم❤جانِ دلِ مادر😍
2728
واقعا؟؟آخه سیسمونی فروشیا همه بسته ان لعنتیا😂😂از قبل بارداری من ذوق خرید و سیسمونی داشتم کمرم خم ش ...

بخدا ک نخر من هررررچی خریدم مثه چی پشیمون شدم

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️
بنظرت  ۲ تا سایز یک برای بیرونش خوبه؟؟حالا بیرونم نمیشه رفت🤣🤣یه سایز صفر بیمارستانی میخوام بگ ...

ببین دو خوبه از ۴ ماهگی میشه پوشند تا بالاتر چون بچع بعد ۴ ماهگی رشدش کم میشه.

آره سایز صفر و یک دو دست بگیر من برای دوقلوهام،هرکدوم دوست گرفتم.حالا لازم شد یکیو میفرستی میره میخره.

من لباس صفر مامانم سه دست خرید ...خیلی کم بگیر سایز صفرو

میترسم سه دست زیاد باشه برای بیرونش آخه تازه بدنیا اومده رو جز مطب و آزمایش جایی نمیبرن برای شما کافی بود؟؟پس برم دوسه دستی بگیرم خوب شدگفتی

دخترم❤جانِ دلِ مادر😍
وای باورت میشه ماشالا بچه من الان رو خط هست و یکمم بیشتره ولی بعضا الان داره صفر هم میپوشه یسری لباس ...

ای بابا اینجوری اینترنتی خریدکردن خیلی خطریه ها نه🙁

خدابرات حفظش کنه عزیزم😍

دخترم❤جانِ دلِ مادر😍
واقعا؟؟آخه سیسمونی فروشیا همه بسته ان لعنتیا😂😂از قبل بارداری من ذوق خرید و سیسمونی داشتم کمرم خم ش ...

به نظر منم اگه وقت داری عجله نکن حضوری خرید کن اگرنه که بخر نتی...بعد قواره کارها خیلی باهم فرق داره میبنی یک کار صفرش با یکار دیگه خیلی فرق داره

میترسم سه دست زیاد باشه برای بیرونش آخه تازه بدنیا اومده رو جز مطب و آزمایش جایی نمیبرن برای شما کاف ...

آره عزیزم ...من چون به بچم سر میزدن دوست داشتم جورواجور تنش کنم ..بعدشم بچه زیر سه ماه همش بالا میاره لباسش کثیف میشه باید دو سه دستی داشته باشه

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
2706