2726
عنوان

شاممون+عکس😋🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 1284 بازدید | 76 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی ب ذائقه داره عزیزم، من دوسدارم، توش خامه و مرغ و قارچ و سیب زمینی داره 

پس میخوره به ذایقم نوش جان

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻
2728

سلام استاتر جان شرمنده .ببخشhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/4162208/چله-عظیم-قرن-تورو-خدا-پر-بازدیدش-کنید?postId=131207625

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
ما ک هنوز نخوردیم، آقای همسر تشریف نیاوردن از سرکار 🙄چیکن استراگانوف درس کردم

فقد عسك

وقتي ب عقب برميگردم حالم از خودم به هم ميخوره با ضعفام و كمبودام و بچه بازيام گند زدم به كل زندگيم حتي به آيندم😔😔                                                   نميدونم ازخودم بايد شاكي باشم يا از خدا ولي اينو خوب ميدونم كه با٢٠سال سن تحمل اين همه فشار عصبي ومالي واقعا خيلي سخته😭😭                                                       واقعاتنهام...دلم ميخاد برم يه جايي كه هيشكي نباشه. كسي رو ندارم بهش تكيه كنم درد دل كنم و دركم كنه خسته م ازاين همه بي كسي وسختي                                       اگر دوست داشتين براي حاجت دلمو ب ارامش رسيدنم صلوات بفرستين😔🙇🏻‍♀️
به‌به عالیه😍شوهرمن ک سوپ و آش و عدسی و لوبیارو غذا نمیدونه میگه غذات کو پس😂🤦🏻‍♀️

دقیقا شوهر منه، یه هفتس برنجمون تمامیده غذای پلو خورشتی نخورده، انقد غر زده که من غذا نخوردم یه هفته 🤦

تَمامِ دارایی اَم خُداییٰ عصت کِْه  دَغدَغِه عَزدَصت دادَنَش راع نَدارَم⚡️♡-
به‌به عالیه😍شوهرمن ک سوپ و آش و عدسی و لوبیارو غذا نمیدونه میگه غذات کو پس😂🤦🏻‍♀️

منم همين مشكل رو دارم غذاي بدون گوشت اصلا غذا نيس از نظر شوهرم

كلي از غذاها رو مجبورم نپزم

2706