2733
2734
عنوان

توروخداکمک فک کنم کروناگرفتم

299 بازدید | 11 پست

یه هفتس سرفه تبولرزبون درددارم رفتم دکترچنتاامپول زدتبولرزم خوب شداماالان باز تب سرفه بدن دردجونمومیگیره کجابایدبرم الان اطراف تهرانم نسیم شهرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همینطور جوشونده آویشن و دارچین و زنجبیل و میخک بخور. هر ی ساعت یکیشونا بخور

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁
2728
زنگ بزن 4030 اول علائمتو بگو اونا نزدیکترین مرکز درمان رو معرفی میکنن

امید خوبه؟ 

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁
2738
اویشن دم میکنم عناب چهارتخم ازیترومایسین هیچیه

ساعتی ی جوشونده بخور چون مایعات داغ زیاد باید بخوری. سیب و به رنده شده هم زیاد بخور