2737
2734
روزی ۴ وعده هر وعده صبحانه ناهار شام عصرانه.... از یک قاشق شروع کن به مرور در طی یک هفته الی ده روز ...

یعنی توی هر نوبت 10قاشق میدید؟؟؟؟

وقتی خدا هست دلیلی بر ناامیدی نیست.خدا جونم امیدم به خودته.الهی شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

صبحانه که سرلاک یا فرنی میدین به مرور به ۱۰ تا قاسق برسونید

ناهار و شام هم که سوپ میدین...

میان وعده هم اگه میل داشت فعلا کوچکه شیر یا فرنی یا سرلاک بدین .... بعدها پوره یا میوه یا تخم مرغ میتونین بدین

از روزی یه قاشق شروع کن. بعد یواش یواش به ۳قاشق تو یه وعده برسون. بعد تعداد وعده ها رو زیاد کن. ۳الی ۴وعده در روز که شد دوباره تعداد قاشق هارو زیاد کن . 

اینو دکتر تغذیه نینی من گفت

2738
از روزی یه قاشق شروع کن. بعد یواش یواش به ۳قاشق تو یه وعده برسون. بعد تعداد وعده ها رو زیاد کن. ۳الی ...

ببهشیدمن الان یه هفته س فرتی میدم ۶ماه تموم زیاددوس نداره سرلاک گرفتم اوق میزنه چیرومیتونم براش شروع کنم

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

استارترفرنی رکچه جوی درست میکنی باشیرخشک؟

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
ببهشیدمن الان یه هفته س فرتی میدم ۶ماه تموم زیاددوس نداره سرلاک گرفتم اوق میزنه چیرومیتونم براش شروع ...

اوووفففف. مثل اوایل منی. دکتر نینیم گفت ۲الی ۳هفته هیچی جز شیر نده، بعد دوباره شروع کن. بعد از ۳هفته من دادم اصلا معجزه بود. خیلی راحت میخورد. الان نینیم ۸ماه و نیمه.هنوز گاهی وقتا نمیخوره یا عق میزنه. باز دو سه روز بهش نمیدم بعد که میدم خیلی راحت میخوره. نینی من سرلاک اصلا دوست ندارم. فرنی یا حریره هم اگر شیر قاطیش باشه اصلا نمیخوره. باید کاملا بی‌مزه باشه یعنی حتی نمک هم بهش نمیزنم.فقط کره به سوپ یا فرنیش میزنم. فعلا شما جز حریره و فرنی هیچ چیزی نمیتونی بهش بدی چون معدش عادت نداره. چند روز یا یک هفته ولش کن بعد دوباره سعی کن

اوووفففف. مثل اوایل منی. دکتر نینیم گفت ۲الی ۳هفته هیچی جز شیر نده، بعد دوباره شروع کن. بعد از ۳هفته ...

اره اینم.دقیقا آردبرنج بی مزه بااب دوس داره فقط

اره اینم.دقیقا آردبرنج بی مزه بااب دوس داره فقط

خب بهش یکم کره بزن و بادوم هم بریز توش. بهتر از هیچیه. بعد یواش یواش ذائقش درست میشه. الان نینی من خیلی راحت سوپ میخوره، میوه میخوره، حتی به اندازه نصف قاشق چای خوری هم بهش بستنی میدم. قبلا اینارو اصلا نمیخوردا، جدیدا داره ذائقش عوض میشه

فقط و فقط شیر بز بهترین راه حل و جایگزین داروهای شیمیایی هست چون حدود 96 درصد مواد معدنی و ویتامین داره برای نوزادان و سالمندان بسیار مفیده فقط کافیه خواص‌ شیر بز رو در گوگل سرچ کنید متوجه میشید بهترین هدیه خداونده خدا رو شکر که من برای بچم نتیجه گرفتم فقط باید از یه جای بهداشتی تهیه کنید مزرعه بز مروگل  رو از گوگل سرچ کنید همه فصل‌ها شیر داره و اینکه من خودم برای لکه های پوستم استفاده کردم واقعا عالیه