2733
2734

دقیقا همین امشب همین بلا سرم امد ذرت مکزیکی خوردم بعد ماست اسفنجاج خوردم کمردرد و دل درد و سر گیجه گرفتم نبات چای خوردم یکم بهتر شدم 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگ طبع خودت سر باشه و سردی بخوری بیشتر اذیت میشی...اما اگ طبعت گرم باشه اذیت شدنت کمتره ولی بازم اسید معده میزنه بالا...کلا تو بارداری زیاد نباید سردی خورد چون معده اذیت میشه فقط ماه اخر برای اینک نی نی زردی نگیره باید خوردن گرمی رو کنترل کرد...

من طلعم خیلی گرمه ولی وقتی سردی بخورم معده ام اذیتم میکنه

ماندن به پای کسی که دوسش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست...👌❤
من نمیدونم بچم چیه.....سردی بعم نمیسازه

من در حالت بدنی خودمرمی بهم نمیساخت و جوش میزدم باردار که شدم تا یذره سردی میخوردم‌حالم‌بد میشد فهمیدم‌پسره بچم . چون سر دخترم طبعم عوض نشد .

منم مردم ا درد‌

خیلی بد بود من عاشق جیز های سردم از بس گرمی خوردم دیگه بدم میاد 😢تا کی اینطوری باید باشم 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
2738