2726
عنوان

خونه مادر شوهرتون چقد كار ميكنين؟

533 بازدید | 53 پست

هر وقت نامزدم مياد دنبالم كه بريم اونجا استرس دارم

يه مادر پيري داره يعني اونقدم پير نه ولي پا درد اينا داره خيلي هم دوستش داره بعذ من هروقت ميرم هميشه ظرفاي كثيف هست بعد بخوام يه چيز درست كنم واسه خودمون دوتا مجبورم ظرفا بشورم توش يه چيز درست كنم روم هم نميشه همش نشورم 

جدا از اينا پدز شوهرمم ميگه برو بشور ظرفا 

نامزدمم همينجور اما نه اينجوري كه اذيتم كنه فقط واسه كمك ب مادرش ميگه كه پا درد داره 

مادرش هم تا ميشينم جلوش شروع ميكنه به متلك گفتن و حرفاي نيش دار كه دله آدم ميشكنه چند بار با شوهرم در اين مورد كه مادرش حرفاي تلخ ميزنه گفتم اما همش ميگه داره باهات شوخي ميكنه به دل نگير ديگه ميدونم اگه بيشتر بگم دعوا ميشه چون مامانشو دوست داره 

نميدونم چيكار كنم از خونه اشون بدم مياد دلم نميخواد برم اونجا تو اين اوضا كرونا هم جز خونه جايي نداريم بريم كه يكم فرار كنم از خونه اشون 

شما هم ميرين اينا عاديه براتون؟ يا خونه مادر شوهر راحتين؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عممه وخیلی عزیزه برام مریضم هست دلم نمیاد من اونجا باشمو اون کار کنه 

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 

تعارف چایی

یا تعارف میوه

در این حد

اونم خواهرشوهرام باشن

نمی زارن

لحظه ی دیدنت انگار که یک حادثه بود...     حیف,چشمانِ تو این حادثه را دوست نداشت...           سیب راچیدم و در دلهره ی دستانم...                         سیب را دید ولی!!!دلهره را دوست نداشت...                تا سه بس بودکه بشمارد و در دام افتد...                   گفت یک....گفت دو....                                   افسوس سه رادوست نداشت...                                 من و تو خط موازی......!؟؟؟                                         نرسیدن.......!؟؟؟هرگز........                                   دلم این قاعده ی هندسه را دوست نداشت.                 درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که...                 از همان کودکی اش مدرسه را دوست نداشت..... .                                                                                               
ی ظرف شستن چیه مگه عزیزم 

همين ظرف شستن برام خيلي سخته اول اينكه هر چي ميشورم تمومي نداره 

دوم اينكه لوله اشون خرابه تا ميشوري ظرفارو كل لباست خيس اب ميشه

در حد معمول که هم وظیفه به حساب نیاد هم تنبلی

چون شهر دوریم وقتی میریم دو سه هفته می مونیم کارارو تقسیم میکنم

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری

هیچی تقريبا 

چون دوریم دیگه سالی دوبار میریم طفلی نمیزاره کاری کنم

سفرع هم شوهرم خودش میچینه میگه تو بشین. 

فقط هربار برم براشون کیک میپزم ک دوس دارن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706