2703
2553

داشتن وکروناش مثبت شده بیان از تجربیاتشون بگن...چیا مصرف کردن که ایمنی بدنشون بره بالا یا چه داروهایی خوردن کلا هر تجربه ای بگین...

من تو اقوام همسرم بود که خوب شد الانم قرنطینه هستن

خدایا به بزرگی خودت قسم میدم یه نی نی سالم بهمون بده چهارسال داره میشه اخه قربونت برم خدا تو که میبینی چی میکشم جزتو یاوری ندارم 😭😭😭😭تو مرز دیوونگیم نجاتم بده خدددداااااااااااااااا 😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
هیدروکسی .تاوانگس .دوتا اسپری .لوراتادین وچند تا داروی دیگه. دم نوش آویشن. دم نوش سیب و دارچین.  ...

این داروها که گفتین براشخص مبتلا شده قطعیه؟توداروخانه هست؟من برا اطرافیان شخص مبتلا که میترسن اونام مبتلا باشن میپرسم

این داروها که گفتین براشخص مبتلا شده قطعیه؟توداروخانه هست؟من برا اطرافیان شخص مبتلا که میترسن اونام ...

عزیزم هیدروکسی و تاوانکس قطعی هست ولی بدون نسخه نمیدن .با نسخه هم باید دنبالش بگردی .اسپری هم برای التهاب ریه هست عالیه ولی برای اونهایی که فشار خون  بالا دارن خوب نیست .من خودم داروهاس رو دادم یه پا پرستار شدم

2714