2733
2734
عنوان

چه مرده عجیبی مگه داریم؟

148 بازدید | 12 پست

یکی از برادر شوهرام وکیله تازه وصع مالیشم توپه.  هر چی میگرفت به نام زنش می‌کرد. ماشینه هایما خونه زمین مغازه.با یه جعبه شیرینم میومد خونه مادرشوهرم جلو جمع حسابی زنشو می‌برد بالا که فلان چیزو بازم به نام خانومم کردم اینم شیرینی😃مرد ایرانی اینجوری ندیدم. خودش از خودش هیچییی نداره بقیه پولاشم که تو بانکه سودشو هر ماه واسه زنش طلا میگیره. حالا چشمشون نزنم🤣چیکار میکنن اینجوری میشن مردا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان بگواین رویاست یاواقعیت؟

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
2738
منم ندیدم واقعیته. یعنی عین تراکتور کار میکنه همیشه بی جون میاد و میره  هیچیم برای خودش نداره&n ...

حالا شوهرمن هزاریم دستم نمیداد 🤨😐

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
نه بابا اصلا یارانه نمیگیره. کارخونه دارم نیست که ورشکست شه 

حتما خانمش مطمئنش کرده از وفاداریش واینکه هرکاری بخواد زنش براش انجام میده 

منم شوهرم تا حدودی اینجوری هست بعصی وقتا میگم میزارمت ومیرم باورش نمیشه میگه اگه میخواستی ولم کنی اونموقع که هیچی نداشتم ولم میکردی😛😜

😶😶😶
حتما خانمش مطمئنش کرده از وفاداریش واینکه هرکاری بخواد زنش براش انجام میده  منم شوهرم تا حدودی ...

نمیدونم ولی مادرشوهرم یبار گفت خیلی برادرشوهرمو اذیت میکنه یبار گریه کرده جلو مادرش از دسته زنه 🤨