2737
2734
عنوان

نظرتون نسبت به مردهایی که دوس دختر نداشتن چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 70 پست

منم نداشتم.نمیگم فرد زیاد مذهبی هستم 

ولی خب همیشه یه تو زندگیم رو بعضی از مسائل

دوری میکردم یکیش دوستی با جنس مخالف بوده

هرچی که بین منو اون بود  از جنس گنـــاه شــد  اون دنیاهم تبـــاه شد‌...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر کی گفت ندارم ففط بهش یک🖕🏻 نشون بده  همه دارن اسماشون فرق داره مال یکی دوست دختره یکی آب ...

شما همه اینارو دوست دختر حساب میکنی؟ :-|

آقام لطفا حمله نکنید :-| به هیچ کیم درخواست دوستی نمیدم پروندم پاکه در این حد خوبم :-|
2731
شما همه اینارو دوست دختر حساب میکنی؟ :-|

نه نگفتم دوست دختر 

همه یک دختری تو زندگیشون بوده ولی برا توجیح اسمای مختلفی روش میزارن

وقتی از دست کسی ناراحتی به خدا نسپرش، خدا بخشندس ازش میگذره؛ ترجیها خودت "پارش" کن😈حالِ ما خوب‌ است ، فقط طاقتمان طاق شده #کرونا  
نه نگفتم دوست دختر  همه یک دختری تو زندگیشون بوده ولی برا توجیح اسمای مختلفی روش میزارن

این که آره چه پسر چه دخترش از هر نوعی یکی حداقل تو زندگیش چیزیه باید همه قبولش کنن اونایی هم که این مسائل بهشون نمیسازه و درکش نمیکنن خیلی آسیب میبینن بهتره بهش فک نکنن

آقام لطفا حمله نکنید :-| به هیچ کیم درخواست دوستی نمیدم پروندم پاکه در این حد خوبم :-|
2738

شاید خوشش نمیومده مثله من بعضی موقعها البته گول میام بخورم اما پشیمون میشم چون یه جور مسخره بازی شده میدونی اگر با یکی دوست میشدی بعد طرف وفا داشت و واقعا باهم میموندید خوب بود اما چون اینجوری نیست کلا بدرد نمیخوره و بعضیا کلا دیگه دورشو خط میکشن