2726

من تقریبا مطمئنم که شوهرم دوس دختر نداشته تو مجردی

بنظرتون این از بی عرضگیش بوده

یا ممکنه دلیل دیکه ای داشته باشه

بخاطر پاکی یا علاقه شدید به من

یه مدت فکر میکردم مگه میشه تو این دوره زمونه کسی نتونه دوس دختر داشته باشه

تا اینکه با نینی سایت اشنا شدم و با این همه مرد مزاحم روبرو شدم😂😂😂

عاشقتم نیلی جون شادیمو بهت مدیونم💖

همه دارن 

حتی نی نی ها😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر منم همین طور بود ولی زیاد بی عرضه نبود😂😂😂

الانم هست نسبتا ولی بهتر شده😂😂

مرداب به رود گفت:چه کردی که اینقدر زلالی؟رود کفت:گذشتم 💜                                                           این دنیا فقط امتحان خداست پس لذت ببر ازش اگه از یکی بدت میاد ترکش کن اگه  کسیو دوستش داری بهش بگو اگه دلتنگ کسی هستی دعوتش کن❤               اگه از زندگیت لذت نبری خودش گناهه کناه😂                 و اما در خانه میمانیم تا سالم بمانیم کرونا هم گورش رو گم کنه بره دیگه مرسی اه😊😊
2728

یه دلیل نداره

بعضیا واقعا ادمای سالمی اند و وقت وفکرشونو رو درس وکار و...میذارن و به ازدواجم به موقعش فکرمیکنن

ولی بعضیا ازبی عرضگیشونه

همه مدلی هستن دیگه

ناگفته نماند عده زیادی هم انکارمیکنن

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤

منم یه خواستگار داشتم همینجور بود خیلی هم مومن و مذهبی بود میگفت حتی میام هم ندادم به یه دختر نمیدونم دیگه راست و دروغشو

دنیا پر از تباهیست! نه بخاطر وجود ادم های بد،بلکه بخاطر سکوت آدم های خوب.... وقتی برنامه های شعبده بازی را نگاه میکنم متوجه نکته خوبی میشوم: مردم برای کسی دست میزنند که گیجشان میکند نه آگاهشان!.....ناپلئون بناپارت🌈
این از مردونگی و نجابتش بوده نه بی عرضگی ان شاالله همچین مردی نصیب منم بشه

ولی مردایی که خیلی دوس دختر داشتن جذاب ترن اخه

عاشقتم نیلی جون شادیمو بهت مدیونم💖
2706