2737
2734
عنوان

دیگه داریم از خود کرونا فاصله میگیریم.

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 32 پست
اخه همیشه به همه از بدیای اون گفتم تو فامیل .یه جا کسی بهم گفت ادم تو خلوتش با خودش صادقه.واقعام همی ...

درسته و موافقم باشما

کاش همه ی آدما صادق باشن

یه جاهایی به نفع خودته که صداقت نداشته باشی

کاش یه پسر بچه ی اروپایی بودم که در دامنه ی کوهای آلپ مشغول بازی بود و  هیچوقت نمی دونست خاورمیانه کجاست...
ممنونم، مشاور خانواده هستم  هم تماسهای بهزیستی زیاد شده هم مراجعان خودمون ... الان که نیاز به ...

سلام ببخشید من برم بهزیستی ممکن نیس جذبم کنن؟ سه چهارتا رشته مختلف خوندم و اطلاعات خوبیم دارم.

چطور مشاور شدید؟ چی خوندید؟ چ مقطعی؟کجا برا کار رفتید؟ درامدتون حدودا چقده؟؟

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته و موافقم باشما کاش همه ی آدما صادق باشن یه جاهایی به نفع خودته که صداقت نداشته باشی

اره دیگع مثلا فک کن تو فامیل از بداخلاقیای خودت بگی😂یا مثلا ب اون یارو 😂خب چی فکر میکنن

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی